درباره ما

شرکت اسپادان زراندیش خاوران با تلاش و پشتکار جوانان متخصص ایرانی پای به عرصه تجارت آنلاین محصولات آرایشی بهداشتی گذاشته است. در این راستا بر آنیم که با استفاده از دانش و تجربه خود در امر تولید، فروش، بازاریابی محصولات آرایشی بهداشتی ایرانی، عرصه تجارت آنلاین محصولات آرایشی ایرانی را فتح کنیم. ما می دانیم که این چشم انداز تنها با رضایت کامل مشتریان و خریداران عزیز میسر خواهد بود.

اهداف و تاریخچه

بازرگانی اسپادان زراندیش خاوران در سال ۱۳۹۰ تأسیس شده و تاکنون در تلاش بوده تا همیشه گیاهان خوب و با کیفیتی را در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد. این شرکت در شهر سبزوار واقع شده است، تمام کارکنان این شرکت جوانان تحصیل کرده مقطع ارشد و دکتری از دانشگاه های تهران، فردوسی مشهد هستند. از اهداف اصلی بازرگانی اسپادان زراندیش خاوران اهدای سلامتی به هموطنان ایرانی بوده و در تلاش برای ارائه محصولات آرایشی بهداشتی و دارویی  با کیفیت است.
شما با اعتماد به بازرگانی اسپادان زراندیش خاوران میتوانید محصولات آرایشی بهداشتی و دارویی اصل و با کیفیتی رو دریافت کنید و با حمایت اسپادان زراندیش خاوران به شعار ” ساده سلامت باشید” دست پیدا کنید. بازرگانی اسپادان زراندیش خاوران یک سازمان آفلاین و آنلاین برای فروش عمده و جزئی محصولات آرایشی بهداشتی را مطابق با آخرین پیشرفت‌های صنعت ارگانیک اروپا ارائه می‌دهد. ما با دقت محصولاتی را انتخاب کرده‌ایم که علم آن بروز و بالاترین کیفیت را ازنظر طبیعی بودن (ارگانیک) دارا است. تمام محصولات گیاهی و ارگانیک که در بازرگانی اسپادان زراندیش خاوران موجود هست با مواد سازگار با محیط ‌زیست ساخته‌شده‌اند و تولید آن‌ها به محیط‌زیست آسیبی نمی‌رساند. گیاهان دارویی و فرآورده های تولیدشده در ایران دارای مزیت‌های قابل‌توجهی است و واقعاً مقرون‌به‌صرفه است. قیمت پایین این محصولات به معنای کیفیت بد نیست بلکه به خاطر این بوده که هزینه تولید گیاهان در ایران کم است.

شعار بازرگانی اسپادان زراندیش خاوران “ساده سلامت باشید” است. به این دلیل که می‌توان با هزینه‌های خیلی کمتر نسبت به هزینه‌های درمان بیماری‌ها، مراقب سلامتی خود باشیم. ما بر این باوریم که سلامتی طبیعی باید به‌آسانی در دسترس همه باشد تا تمامی اقشار جامعه بتوانند این محصولات را استفاده نمایند. بازرگانی اسپادان زراندیش خاوران گیاهان دارویی و عصاره‌های گیاهان دارویی، اسانس های گیاهان دارویی و محصولات آرایشی و بهداشتی ارگانیک را جمع‌آوری کرده و در اختیار مردم قرار داده است.

تماس با ما

شماره های تماس:

09219192329

021-44665886

051-44648200

آدرس: 

شعبه تهران: بلوار خوردین، کوچه شهید بخشی، شرکت اسپادان زراندیش خاوران

شعبه مشهد: به زودی درج خواهد شد.

شعبه سبزوار:چهارراه ولیعصر شرقی 1 ، پلاک 19