دلایلی که نباید محصولات زیبایی را به اشتراک بگذارید

دلایلی که نباید محصولات زیبایی را به اشتراک بگذارید


هر وقت با دوستانتان دور هم جمع می شوید تا آماده رفتن به جایی شوید ، تمرین را می دانید. گروهی دور آینه نزدیک به دهانه خروجی جمع شده اند و سعی می کنند هنگام خشک کردن و حالت دادن به موهایشان ، جلوی دید یکدیگر را بگیرند. گروه دیگر در حمام یا اطراف آینه دیگری جمع شده و روی آرایش کار می کنند. خواه یک بار در طول زندگی باشد ، یک شب بزرگ ، یا فقط یک روز نسبتاً عادی ، آن لحظات ، بودن در کنار دوستان ، آواز خواندن برای موسیقی ، زیبا جلوه دادن خود (حتی بیشتر) جالب ، خاص و به یاد ماندنی است.

تقریباً مسلم است که در طول یکی از این تجربه ها ، چند دوست محصولات زیبایی را مبادله می کنند ، موارد دلخواه خود را با افراد مورد علاقه خود به اشتراک می گذارند و کاری دوستانه و خوب انجام می دهند. یک دوست سایه چشم شما را در سایه کامل می اندازد ، دیگری خط چشم خود را به چشم دوست خود می زند ، کسی در طول شب رژ لب شخص دیگری را قرض می گیرد. و در حالی که در بعضی از مواقع به اکثر خانمها آموخته شد که به اشتراک گذاشتن ریمل مژه و ابرو بهترین ایده نیست ، ما این وسایل را تحویل می دهیم یا آنها را با سپاس می پذیریم بدون اینکه حتی به آن فکر کنیم. آیا واقعاً باید محصولات زیبایی را به اشتراک بگذاریم؟

فراتر از ایمنی انجام این کار ، آیا حتی منطقی است؟ آیا ما با استفاده از محصولاتی که خریداری نکرده ایم ، ضرر می کنیم که ممکن است رنگ پوست یا بافت خاص ما را در نظر نگیرد؟ همانطور که مشخص شد ، آلودگی و آرایش ناسازگار واقعی مشکلات هستند ، اما در واقع برخی از محصولات هستند که باید بدون نگرانی زیاد بتوان آنها را به اشتراک گذاشت. دانستن تفاوت نه تنها (در حالت ایده آل) سلامتی شما را حفظ می کند ، بلکه به بهترین شکل نیز به نظر می رسد.

اگر می توانید از برس ها ، اسفنج ها و برنامه های کاربردی استفاده نکنید ، هرگز نباید مشترک باشند. چرا؟ وقتی صحبت از ویروس ها و باکتری ها می شود ، برس ها می توانند نگران کننده باشند. دکتر آدریانا اشمیت ، متخصص پوست در گروه پزشکی پوستی سانتا مونیکا در سانتا مونیکا ، کالیفرنیا ، توضیح داد که “… برخی از افراد ناقل انسداد استاف هستند ، بنابراین پوست آنها بیشتر از افراد دیگر استاف دارد. بنابراین ، شما بدانید که این افراد چه کسانی هستند. ” حاملان استاف ، غلظت استاف در هر اینچ مربع بیشتر از افراد دیگر دارند. وقتی دیگران چیزهایی را که لمس کرده اند یا وسایلی مانند حوله یا برس آرایش را در خانه لمس می کنند ، می توانند عفونت استاف را گسترش دهند (البته ناخواسته).

علاوه بر این ، گلدان های کوچک کرم و مرطوب کننده ها می توانند توسط دستان زیادی که وارد همان محصول می شوند ، آلوده شوند. Shara Strand ، آرایشگر پشت استودیوی Makeup Shara در شهر نیویورک ، به من گفت که اگر این مردان هستند که به مرطوب کننده شریک زندگی ، دوست یا خواهر و برادر خود فرو می روند ، احتمالاً اشکالی ندارد زیرا موارد زیادی در بازار وجود ندارد برای پوست مردان مضر باشد. علاوه بر این ، مهم است که به یاد داشته باشید که روشهایی مانند کرم صورت – جایی که انگشتان خود را در گلدان فرو می کنید و آن را با دست روی صورت خود میمالید) وجود دارد ، چه به اشتراک بگذارید و چه به اشتراک نگذارید ، می تواند از نظر بهداشتی استفاده شود.

“من همیشه توصیه می کنم قبل از فرو رفتن در گلدان ، دستان خود را کاملاً خوب بشویید ، حتی اگر تنها شما هستید که از آن استفاده می کنید ، فقط به این دلیل که میکروب های روز هنوز روی دستان شما هستند ، بنابراین فقط می خواهید خیلی خوب بشویید. من فکر می کنم تا زمانی که دو نفری که از گلدان استفاده می کنند قبل از ورود به داخل آن تمیز باشند ، مشکلی نیست. ” اگرچه ممکن است مرتباً متوقف نشوید و دستهای خود را قبل از آغشته کردن مرطوب کننده بشویید ، اما وقتی میکروب ها و سایر آلاینده ها را وارد یک محصول کردید ، تا زمانی که ظرف را تمام نکنید ، آلوده است.

کرم صورت ، مرطوب کننده و کرم چشم کمی پیچیده تر هستند. کرم ها و مرطوب کننده های صورت اغلب به خصوص بین شرکا shared مشترک هستند. “بیبا دی سوشا ، بورلی هیلز” “مردان به استفاده بیش از حد از محصولات زنانه معروف هستند. اگرچه آنها معجونهای” گران “نخواهند خرید ، اما اغلب به استفاده از کرم های همسر خود زیاده روی می کنند ، جایی که عروسک ها را به جای مقدار کمی از شیشه می برند.” متخصص زیبایی تحت لیسانس مجوز پشت Esthetic Underground و Biba West Hollywood ، گفت.

آغشته کردن یک تن محصول در سراسر صورت ، با این وجود ، بهترین راه حل برای پوست شما (یا کیف پول) نیست ، به خصوص اگر محصولی که در آن فرو رفته اید ، برای نوع پوست شما درست نشده باشد. به عنوان مثال ، اگر پوست مستعد آکنه دارید ، محصولی که در مقیاس کمدوژنیک رتبه بالایی دارد ، که میزان انسداد منافذ را اندازه گیری می کند ، ممکن است باعث از بین رفتن پوست شود.

آنچه برای یک نوع پوست مفید است ممکن است برای نوع دیگر مفید نباشد. “انواع مختلف محصولات برای انواع مختلف پوست کار می کنند. به عنوان مثال ، فردی با پوست چرب می تواند رتینوئید با مقاومت بالاتر را تحمل کند ، در حالی که کسی با پوست خشک / حساس به فرمولاسیون / مارک دیگری نیاز دارد. چیزی که برای یک بیمار عالی باشد ممکن است باعث ایجاد دکتر تینا وست ، متخصص پوست موسسه West در Chevy Chase ، مریلند ، توضیح داد: چیزی که پوست شما را خشک می کند می تواند آن را تحریک کند – و در واقع علاوه بر پوست تحریک شده ، قرمز و خام ، می تواند باعث شکستگی شود.

آلودگی متقاطعدر حالی که موم از نظر فنی یک محصول زیبایی نیست ، مواردی وجود دارد که باید بدانید. چه رفتن به یک سالن و یا انجام یک روش اپیلاسیون در خانه ، دو برابر فرو رفتن در موم با استفاده بیش از یک نفر از آن ممکن است یک مسئله باشد. “غوطه وری مضاعف هنگامی است که یک متخصص زیبایی چوب را در موم بعد از استفاده برای استفاده از موم روی پوست وارد می کند. این معمولاً هنگام اپیلاسیون در سالن های ناخن یا مکان هایی که مخصوص اپیلاسیون نیستند برای کاهش هزینه / زمان انجام می شود ، “مندی داوسی ، صاحب سالن در Waxuality در Ellicott City ، مریلند ، به من گفت.

اشتراک گذاری در google
Google+
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp