دانستنی های لازم برای آرایش صورت

شما ممکن است آماده باشید که قلم موهای جدید خود را به دریایی از رنگ آغشته کنید ، اما قبل از فرو رفتن در انتهای عمیق ، اجازه دهید این راهنمای ملزومات نهایی آرایش برای مبتدیان به شما کمک کند تا انگشتان پا را در دنیای همیشه در حال رشد محصولات زیبایی خیس کنید. . ما از مشاوره تخصصی جسیکا کندال – آرایشگر ، آرایشگر و صاحب زیبایی پناهندگی – استفاده کردیم تا به ما کمک کند همه چیز را از چگونگی تا چقدر درک کنیم؟ بیا ، آب خوب است!

آرایش صورت

پایه
دقیقاً مانند هنرمندانی که باید قبل از نقاشی خودنمایی کنند ، شما هم باید با یک بوم تمیز شروع کنید. بعد از اینکه پوست خود را آماده کردید ، پایه اولین قدم شما است. برای جلوگیری از نگاه وحشتناک “کیکی” ، کندال توصیه می کند از فونداسیون با استفاده از اسفنج زیبایی استفاده کنید. این محصول محصول را جذب می کند ، به شما این امکان را می دهد که به تدریج مقدار ایده آل پایه را به صورت خود اضافه کنید.

Dermstore’s Pick: jane iredale Liquid Minerals A Foundation

کانسیلر
کندال فریاد می زند: “کانسیلر یک ماده اصلی و ضروری در کارهای زیبایی شما است.” و ما با کمال میل روی این جمله شرط می بندیم! کانسیلر رنگی که به دنبال فتوشاپ است و همه به دنبال آن هستند را ارائه می دهد. با این حال ، این ممکن است پیچیده ترین آرایش باشد که برای مبتدیان تسلط بر آنها ضروری است.

کندال توضیح می دهد: “دو تفاوت اصلی که می خواهیم هنگام خرید کانسیلر به دنبال آنها باشیم ، کانسیلر صورت و کانسیلر چشم است.” “به طور معمول ما می خواهیم یک کانسیلر آبرسان به زیر چشم برود و ظاهر هر نوع خط ریز را نرم کند. پوشاننده صورت متراکم تر و خشک کننده است و این برای پوشاندن لکه های مزاحم یا تغییر رنگ مناسب است. “

Dermstore’s Pick: RMS Beauty “Un” Cover-Up Concealer

برنزر
اکنون که پایه بی عیب و نقصی پیدا کرده اید ، وقت آن است که سر و صدا کنید. کندال به ما می گوید: “یک برنز عالی پنج محصول برتر من را از محصولات ضروری تشکیل می دهد ،” افزودن رنگ و لمس رنگ به صورت شسته شده ضروری است. چگونه می توان این کار را انجام داد بدون اینکه بیش از حد از آب بگذریم کندال می گوید که کمی برنز را به خط مو ، از طریق استخوان های گونه و گردن ، غبار بکشید تا یک انتخاب فوری انجام دهد.

سعی کنید: پودر برنز ILIA Nightlite

آرایش چشم

خط چشم
خط چشم 90٪ شرور بودن ، 10٪ زرق و برق و 100٪ حیاتی است. به علاوه ، می تواند به راحتی هر روز آرایش را به صورت آرام بنشیند. با خط چشم مداد همراه شوید – اگرچه ممکن است ابزاری برای داشتن یک خط چشم بالدار عالی نباشد ، اما برای خانم هایی که از ابتدا شروع به کار می کنند بسیار کلافه و عالی است.

نکته تخصصی: با استفاده از رنگ در وسط چشم شروع کنید و مداد را به آرامی به مژه آغشته کنید ، به تدریج به قسمت خارجی چشم بروید. اتصال نقاط یک راه آسان برای ایجاد یک ظاهر طبیعی تر است.

امتحان کنید: مداد چشم Kjaer Weis

ریمل
اکنون وقت آن است که آن مژه ها را با مقداری ریمل طولانی کنید. حتی تازه کارترین مبتدیان آرایش هم نمی توانند با این یکی ناامید شوند. با این حال ، روزهای پمپاژ عصا در لوله و ریختن مژه ها با کت های سه گانه دیگر از بین رفته است! نگران نباشید ، چوب ریمل تازه آغشته شده خود را برداشته و قبل از اینکه ظاهر خود را کامل کنید ، یک تا دو کت بزنید. ریمل مژه و ابرو که برای افراد مبتدی ضروری است ، مژه ها را برای یک ظاهر آراسته روزانه تیره ، ضخیم و بلند می کند.

امتحان کنید: Kevyn Aucoin The Volume Mascara

پالت سایه چشم خنثی
یک پالت سایه چشم خنثی یک عدد 10 عالی در سراسر صفحه است. با تاج ، برنز ، قهوه ای و سایه های کرم رنگ بچسبانید تا ظاهری راحت و مخلوط برای همه رنگ چشم داشته باشد.

سعی کنید: Tarte Cosmetics Tartelette In Bloom Clay Palette

کندال نحوه دستیابی به شکل طبیعی را فقط با سه ابزار ساده بیان می کند:

برس سایه چشم: این ماده اصلی قرار دادن پودر آزاد روی درب است.
برس لکه دار: این برس معمولاً همراه با موهای متراکم بسته بندی می شود تا مقدار سنگین تری از محصول استفاده شود. به دنبال یک شکل گنبد به اندازه پاک کن مداد باشید تا کنترل کاربرد بیشتری داشته باشد.
Blending brush: این گزینه را به شما می دهد تا مقدار کمی رنگ را در چین ایجاد کنید و یا سایه بالای چین را بکشید.
BROWS

مداد ابرو
کندال می گوید: “هر مبتدی می تواند با استفاده از ژل ابرو یا سایه پودر ابروهای خود را پر کند.” اما اگر شما روالهای ابرو و جسورانه زیبایی گوروها را فقط برای داشتن ظاهری زیبا در ماراتن دنبال کرده اید ، خوب ، نه مانند آنچه که در آنها انجام می شود ، کندال پودر را توصیه می کند. “پودر تمایل به اغماض بیشتر هنگام شروع کار دارد. برای استفاده از محصول به دنبال یک برس درشت تر بگردید تا به یکباره محصول زیادی استفاده نکند. “

امتحان کنید: Glo Skin Beauty Precision Brow Pencil

لب

رنگ لب برهنه و پررنگ
رژ لب ها که یک کالای اصلی برای یک چله غیر قابل مقاومت است ، فقط با یک کشیدن ساده می توانند ظاهر کل آن را تغییر دهند. کندال می گوید: “رنگ خنثی و کاملاً خالص دو رنگ لب است که هر دختری باید در کیف خود داشته باشد” ، به تازه کاران توصیه می کند که از فرمولی استفاده کنند که برای طبیعت بخشنده آن آبرسانی بیشتری داشته باشد.

“برای یافتن سایه مناسب لب ، رنگ کمی تیره تر از ته رنگ لب طبیعی خود را انتخاب کنید تا شستشوی کامل رنگ ایجاد شود. رنگ آمیزی رنگ می تواند ترجیح شما از مرجان ، توت یا صورتی باشد. “

امتحان کنید: رژ لب مجلسی Estée Lauder Pure Color Envy

اشتراک گذاری در google
Google+
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp