نکات آرایشی که هر دختری باید بداند

دستیابی به آرایش کامل نیازی به پیچیده و زمان بر نیست. با تشکر از این نکات و نکات مفید ، دیگر مجبور نخواهید شد که در مقابل آینه ناامید شوید. این که آیا شما فکر می کنید که چگونه گربه چشم عالی را ناخن بزنید یا رژ لب خود را طولانی تر نگه دارید ، بهترین توصیه را در اینجا خواهید یافت. بنابراین ، مهم نیست که شما یک مبتدی هستید یا تا حدودی یک حرفه ای هستید ، مطمئناً یک یا دو مورد را از این نکات مفید یاد خواهید گرفت.

آرایش چشم

 1. با استفاده از قاشق به راحتی ریمل بزنید
  هر خانمی که از اتمام آرایش چشم خود رنج برده است ، فقط به این نتیجه رسیده است که به نوعی با درخشش ریمل روی درب هایش به پایان رسیده است. خوب ، به لطف این هک ، می توانید برای همیشه آن مشکل مزاحم را کنار بگذارید. تنها آنچه شما نیاز دارید یک قاشق از آشپزخانه شما است و به زودی هر بار ریمل مژه و ابرو خواهید داشت. فقط قبل از استفاده از ریمل مژه و ابرو ، انتهای قاشق را زیر مژه ها قرار دهید. اکنون ، هر گونه مانده یا محصول اضافی به جای صورت شما در پشت قاشق قرار می گیرد.
 2. هرگز کانسیلر را روی پلک های خود قرار ندهید
  اگرچه ممکن است وسوسه شوید که برای پلک های خود کانسیلر یا فونداسیون بزنید ، اما باید همیشه خودداری کنید. در حالی که استفاده از کانسیلر زیر چشم شما یک روش عالی برای پوشاندن سیاهی چشم و کیسه های زیر چشم است ، استفاده از آن روی پلک های شما می تواند آرایش چشم شما را از بین ببرد و باعث چروک شدن آن می شود.
 1. استفاده از نوار یا قاشق برای Cat Eye Look
  ایجاد یک ظاهر عالی گربه چشم با خط چشم می تواند مشکل باشد. نه تنها به دست آوردن یک حرکت و شکل ایده آل دشوار است ، بلکه برای مطابقت با یکدیگر به هر طرف احتیاج دارید. برای یک روش آسان برای ناخن زدن حرکت سریع گربه سانان ، سعی کنید از یک قاشق یا چند نوار استفاده کنید. با ایجاد یک خط مستقیم از گوشه خارجی چشم خود به دنبال لبه قاشق شروع کنید. سپس ، از لبه خمیده از انتهای حرکت خود به عقب به سمت پایین مژه ها ردیابی کنید و بال را پر کنید.
 2. ابروهای خود را شکل دهید
  شکل دادن به ابروها دشوار نیست ، فقط این مراحل را دنبال کنید. با مسواک زدن ابروها را شروع کنید ، بنابراین موها به طور طبیعی می نشینند. سپس ، با استفاده از یک مداد ابرو نرم و مومی شکل ، قسمت بیرونی ابرو خود را با ضخامت نازک نوک شکل دهید. با استفاده از زاویه صاف تر مداد ، با استفاده از سکته های کوتاه و مو مانند ، ابروهای خود را پر کنید. در آخر ، مقداری هایلایتر را درست زیر استخوان ابرو خود مخلوط کنید تا لیفت شود.

آرایش آسان ابرو

 1. گرم كننده مژه
  اگر متوجه شدید که مژه هایتان را به روش منظم فر می دهید و آنها را برای مدت کوتاهی بلند نگه می دارید ، سعی کنید قبل از استفاده از بیگودی خود را گرم کنید. همانطور که عصای فر شما به گرما کمک می کند تا فرم خود را حفظ کند ، دستگاه مژه شما نیز می تواند. فقط از سشوار استفاده کنید تا با انفجار هوای گرم به مژه مژه خود برخورد کند. پس از گرم شدن ، اجازه دهید تا کمی خنک شود ، تا پلک های خود را نسوزانید. سپس ، مژه های خود را طبق معمول بگیرید.
 2. رنگ لب را با گونه ها مطابقت دهید
  تطبیق رنگ لب با گونه های شما ظاهری دوست داشتنی ، هماهنگ و طبیعی ایجاد می کند. برای دستیابی به ظاهر بدون محصول دو منظوره ، می توانید مداد رنگی لب مورد علاقه خود را به رژگونه کرم تبدیل کنید. قبل از استفاده از انگشت فقط مقداری را به پشت دست خود بمالید تا آن را از طریق گونه های خود مخلوط کنید.
 1. خط چشم DIY ژل
  اگر هرگز به شدت به خط چشم ژل نیاز دارید و وقت ندارید به فروشگاه ها بروید ، می توانید خودتان را ایجاد کنید. تمام آنچه شما نیاز دارید یک مداد چشم سرمه ای معمولی و یک فندک یا کبریت است. سپس ، قبل از اینکه مداد بخورد 15 دقیقه خنک شود ، آن را برای مدت یک ثانیه زیر شعله نگه دارید ، قوام مداد در مقابل چشمان شما تغییر می کند ، زیرا نرم تر و راحت تر می شود. خط چشم لکه دار جدید و ژل شما باید به راحتی و به راحتی روی چشم های شما بلغزد.
 2. Smokey Eye سریع
  در حالی که بسیاری از ظاهر دودی چشم به سایه های مختلف سایه چشم و ترکیب زیادی نیاز دارد ، یک گزینه سریع و آسان وجود دارد. کافیست با استفاده از مداد چشم هشتگی مایل را در بالای گوشه های خارجی چشم خود بکشید و با لکه مخلوط شوید. با انجام این کار بلافاصله یک چشم دودی قاتل ایجاد می شود که در همه مکان های مناسب تاریک و روشن است.
 3. رژ لب خود را طولانی تر کنید
  چه یک لیوان شراب باشد و چه گونه شوهرتان ، رژ لب در همه جا به جز لب های شما مهارت دارد. اگر متوجه شدید که قبل از پایان روز دائماً ناپدید می شود ، سعی کنید از این ترفند مفید استفاده کنید تا عمر طولانی تری به آن بدهید. پس از کشیدن انگشت بر روی لیپوی خود ، یک دستمال را روی لب ها قرار داده و روی مقداری پودر شفاف گرد و غبار بکشید. انجام این کار به تنظیم رنگ شما کمک می کند و ماندگاری آن را فوری می کند.
 4. استخوان های گونه را جعل کنید
  اگرچه همه با استخوان گونه قاتل به دنیا نمی آیند ، اما همه ما می توانیم آن را جعل کنیم. تنها چیزی که لازم است یک مجسمه سازی ساده است. ابتدا با پنک زدن سوراخهای گونه خود را پیدا کنید و یک رژگونه یا پودر کانتور عمودی برهنه در ناحیه فرورفته زیر استخوان گونه خود بمالید. بعد ، رژگونه هلو را از سیب گونه های خود شروع کنید و در حالی که کمی خمیر می شود به سمت بیرون حرکت کنید

آرایش لب

 1. لب های خود را لایه برداری کنید
  برای دستیابی راحت به لبهای نرم و صاف که آماده رژ لب هستند ، با مالیدن آرام آن ها با مسواک کودک ، لایه برداری کنید. برای کارآیی بیشتر این فرآیند ، از یک لایه بردار ساده لب خانگی و با حرکت دورانی استفاده کنید. تنها آنچه شما نیاز دارید مقداری شکر قهوه ای و روغن نارگیل است تا یک لایه بردار آسان ، مفید و طبیعی ایجاد کنید.
 2. خط کشی
  برای خانم هایی که عاشق ظاهر آرایشی طبیعی هستند ، سایه کشیدن یک ترفند عالی برای یادگیری است. این فرایند شامل استفاده از خط چشم درست در زیر مژه ها برای ایجاد ظاهری کاملتر و مشخص تر است بدون اینکه به نظر برسد آرایش کرده اید. برای ناخن زدن روش محکم بستن ، با استفاده از یک برس خط چشم ژل را به آرامی به ریشه مژه های فوقانی خود فشار دهید.
 3. ترفند پوشش سبک تر
  برای ایجاد پوشش سبک تر با پایه ، سعی کنید قبل از استفاده یک یا دو قطره روغن آرگان اضافه کنید. این مخلوط فرمولی دوست داشتنی و سبک را ایجاد می کند که به راحتی روی پوست شما سر می خورد و نتیجه ای عالی خواهد گرفت. از آنجا که روغن درخششی ایجاد می کند و به شما کمک می کند تا بازتاب نور از پوست شما یکدست شود ، این یک ترفند عالی برای خوب نشان دادن تصاویر است.
 4. لب پرتر
  برای خانم هایی که کمی جوش دارند ، خط کشی می تواند کلید دستیابی به لب های بزرگ و شاد باشد. تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که پیروی از کایلی جنر را دنبال کنید و خط لب را درست خارج از خط لب طبیعی خود قرار دهید ، و بر روی کمان کوپید و مرکز لب پایین خود تمرکز کنید. خط اضافی باعث می شود که لب های شما فوراً بزرگتر و پرروتر به نظر برسند.
 5. پوست روشن با بنیاد شما
  پوست درخشان جوان و درخشان به نظر می رسد. برای ساختن چهره درخشان در روزهایی که پوست شما کمی کدر به نظر می رسد ، این نکته مفید را امتحان کنید. قبل از استفاده ، مقدار کمی سایه چشم طلایی یا مرواریدی سفید را در زیرسازی خود مخلوط کنید. به سرعت متوجه خواهید شد که لیفت خارق العاده ای که به چهره شما می بخشد.
اشتراک گذاری در google
Google+
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp