کیت لوازم آرایشی توصیه شده بابی براون

کیت لوازم آرایشی

بابی براون، یک میکاپ آرتیست معروف و مشهور در آمریکا است. در این مطلب کیت لوازم آرایشی توصیه شده توسط او را میخوانیم. هنگامی که اصول آرایشی را یاد گرفتید و در برخی از محصولات زیبایی جدید سرمایه گذاری کردید ، می خواهید مجموعه ای از لوازم ضروری آرایش را جمع آوری کنید تا به شما کمک کند تا آرایش شما بی عیب باشد.

اسفنج های آرایش


اسفنج انتخابی Bobbi یکبار مصرف است ، که برای یک آرایشگر که به طور منظم بسیاری از آرایش های افراد مختلف را انجام می دهد کاملاً منطقی است. اسفنج های یکبار مصرف به معنای زمان کمتری برای تمیز کردن ابزار و شانس کمتری برای پناه دادن به باکتری است. با این حال ، آنها فوق العاده سازگار با محیط زیست نیستند. بنابراین ، به خود لطف کنید و یکی یا دو اسفنج آرایشی رنگارنگ که شبیه تخم مرغ هستند را سرمایه گذاری کنید. (آنها در تمام نقاط قیمت وجود دارند و برای کمک به شما در استفاده از آرایش خود در مناطق روی حیله و تزویر مانند ناحیه زیر چشم یا اطراف بینی طراحی شده اند.)

برس های آرایش


تعداد برس آرایشی به اندازه محصولات آرایش وجود دارد. چشم انداز برس می تواند بسیار طاقت فرسا باشد و بسیار گران باشد ، گرانی که با مواد درگیر ارتباط زیادی دارد – برس مو-حیوانات هزینه بیشتری نسبت به برس فیبر مصنوعی خواهد داشت ، اما مورد اول لزوماً موثرتر نیست. برس های آرایش مصنوعی با عملکرد بالا تهیه می کنند که مقرون به صرفه است. برس های خوب احساس نرمی و سیری دارند و نباید هنگام استفاده از آنها موهای صورت را بریزند. شما فقط برای انواع محصولاتی که بیشترین استفاده را می کنید به برس نیاز دارید – در ابتدا نگران محصولات فوق العاده خاص نباشید. چهار ملزومات مطلق برس آرایشی Bobbi عبارتند از:

  • برس کانسیلر برای پوشاندن سیاهی و لکه های دقیق
  • یک برس سایه برای سایه چشم و براق شدن روی درب ها
  • برس خط چشم برای استفاده با خط چشم ژل (یا برس مداد برای استفاده با خط چشم مداد)
  • برس رژگونه برای کشیدن رنگ روی گونه ها
  • بسته به روال آرایشی خود ، ممکن است بخواهید در مجموعه برس خود قرار دهید: برس کابوکی برای برنز ، برس فن برای هایلایتر ، برس زاویه دار برای شکل دادن استخوان گونه ، برس ابرو و برس زیرین. (Beautyblender برای فونداسیون مایع بسیار مناسب است ، اما ممکن است انواع دیگر فونداسیون به برس نیاز داشته باشد. نوع پوست شما انتخاب فونداسیون را تعیین می کند.)

فر مژه

اگر مژه های شما به صورت طبیعی حلقه نمی شوند ، استفاده از یکی از این موارد قبل از استفاده از ریمل به بالا ماندن کمک می کند.

موچین


برای از بین بردن موهای ابرو ، نوارهای مژه مصنوعی بگذارید ، یا کارهای دیگر را هدف قرار دهید.

Velour Powder Puff، Powder Brush، or Full-Coverage Face Brush:
تا پایه خود را با غبارگیری یکدست پودر صورت یا پودر گیرکننده در جای خود قفل کنید. (پودر به پوست چرب کمک می کند تا ظاهری مات پیدا کند.اما اگر ترجیح می دهید اسپری تنظیم کننده ای داشته باشید ، که می تواند برای خشکی پوست بسیار مناسب باشد.از آن صرف نظر کنید.

برس Spoolie


برای نظافت ابروها ، از بین بردن مژه ها و به طور کلی کمک به هر چیز مربوط به موهای ریز.

سواب پنبه


برای پاک کردن اشتباهات کوچک آرایش با پاک کردن آرایش یا کمک به لکه گیری است.

تیز کننده خط چشم


اگر مرتباً از خط چشم مداد استفاده می کنید.

اشتراک گذاری در google
Google+
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp