اشتباهات در مورد آرایش چشم دودی – نحوه شناسایی و رفع خرابی های آرایش مشترک

آرایش چشم دودی

Smokey eye یک ظاهر آرایش کلاسیک است که کاملاً باید در کارنامه خود داشته باشید. ظاهر آرایش به اندازه ریمل مورد علاقه شما برای زرادخانه آرایش شما مهم است. دود سیگار می تواند کاملا خیره کننده به نظر برسد اگر به درستی انجام شود و وحشتناک خواهد بود در صورتی که اشتباه انجام شود. و وقتی آن را می گوییم باور کنید ، smokey eyes یک تکنیک آرایشی بدون خطا نیست. چند اشتباه وجود دارد و می تواند شما را مانند یک نوجوان مبتدی مطلق به نظر برسد که سعی دارد با محصولات مادرش آرایش کند.

اما نگران نباشید. ما شما را تحت پوشش قرار دادیم. خبر خوب این است که حتی اگر ظاهر آرایش چشم دودی شما کمی بهم ریخته باشد ، می توانید آن را برطرف کنید. در اینجا چند راهکار برای رفع اشتباهاتی که افراد اغلب سعی در دود چشم دارند وجود دارد.

از افتادگی سایه چشم پرهیز کنید


این اشتباهی است که ممکن است برای بسیاری از افراد اتفاق بیفتد. شما سایه چشم خود را زده اید ، اما چگونه می توانید آن را از افتادن زیر چشمتان جلوگیری کنید؟ هیچ چیز از لکه های تیره زیر چشم شما بدتر نیست. یک اشتباه بزرگ در تلاش برای پاک کردن نتیجه سایه چشم رنگدانه دار زیر چشم و گونه های شما است. تلاش برای پاک کردن باعث بدتر شدن ظاهر شما می شود.

بنابراین ، چگونه می توان از سایه چشم جلوگیری کرد؟ هنرمندان حرفه ای آرایش توصیه می کنند که قبل از مسواک زدن سایه ها ، یک لکه چشم مرطوب کننده زیر هر چشم بزنید. و پس از حل و فصل ، دیگر چیزی در چهره شما نخواهد بود. فقط ماسک ها را بردارید و بی نظمی با آنها از بین خواهد رفت. آنچه برای شما باقی می ماند یک پوست فوق العاده شبنم و شاداب روی صورت شما است.

بیش از حد تاریک است؟ جای نگرانی نیست!


یکی دیگر از اشتباهات رایج ، گرفتار شدن با سایه چشم تیره است. اگر شما با استفاده از سایه چشم خود را مجذوب کردید و در نهایت با یک درپوش تاریک مواجه شدید ، راهی برای کاهش آن وجود دارد. پیشنهاد می کنیم یک پنبه را در یک آب تمیز کننده غوطه ور کنید. پنبه را به دور محیط چشمهای دودی خود بچرخانید. پس از آن ، به آرامی بالای درب های خود را اجرا کنید تا رنگ آن را بگیرید. حسن استفاده از سواب های پنبه ای Q-tips این است که روغنی نیستند و رنگدانه های اضافی را از بین می برند بدون اینکه آرایش شما خراب شود.

توصیه دیگر این است که سایه های خنثی و براق را روی قسمت هایی که تازه تمیز شده اند بزنید. این به شما جلوه روشن تری می دهد.

پرایمر اضافه شود یا نه؟


بسیاری از خانم ها در این معضل قرار دارند که آیا مواد اولیه را به آرایش چشم دودی خود اضافه کنند. بگذارید این کار را از سر راه برداریم. اگر درپوش هایتان در سمت براق قرار دارد ، باید کاملاً آستر اضافه کنید. استفاده از پرایمر باعث می شود که آرایش شما برای مدت طولانی تری زیبا باشد. پرایمر کمک می کند تا سایه چشم بدون چروک شدن نرم و روان ادامه یابد ، این کلید در صورت داشتن ظاهری کلاسیک با استفاده از رنگ های تیره کلیدی است.

چگونه می توان از قاچاق جلوگیری کرد؟


به نظر می رسد آرایش Smokey Eye منحصر به فرد است. و برخی از لکه گیری ها تقریباً پذیرفته شده است. با این حال ، شما نمی خواهید آرایش شما کاملا لکه به نظر برسد. درعوض ، شما می خواهید اطمینان حاصل کنید که لایه های رنگ چین خورده یا به سمت گونه های شما پایین نمی آیند. برای اطمینان از اینکه چنین اتفاقی نیفتاده است ، پیشنهاد می کنیم از پودر شفاف درست در خارج از لبه ها استفاده کنید. از یک برس کوچک و کرکی برای گردگیری در محیط استفاده کنید.

چگونه می توان رنگها را جفت کرد؟


امروزه ، زنان می خواهند تقریباً هر رنگی را هنگام انجام دود سیگار تجربه کنند. و این عالی است. ما با آزمایش رنگها چیزی نداریم. با این حال ، آنچه شما باید به یاد داشته باشید این است که همه رنگ ها با هم کار نمی کنند. هنگام رفتن به یک نگاه دودی ، رنگ هایی را انتخاب کنید که با هم کار کنند. به عنوان مثال می توانید از رنگ های خنثی روی درب های خود استفاده کنید. به تن هلو ، به رنگ خاکستری ملایم و یا به ته رنگ فکر کنید. در چین ، به دنبال رنگ کمی تیره تر بروید. به عنوان مثال ، خاکستر قهوه ای ، آلو و اسپرسو کاملاً کار می کنند.

و اگر رنگ پوست تیره تری دارید ، باید به دنبال سایه گرمتر بروید. این به شما کمک می کند تا استخوان ابرو خود را برجسته کنید. اگر می خواهید ظاهر آرایش زیبایی داشته باشید از سایه روشن تر روی پلک های خود استفاده کنید.نکته اصلی این است که شما باید بفهمید کدام رنگ ها برای تن پوست و رنگ چشم شما مناسب هستند و به آنها بچسبید.

فراموش نکنید که آرایش را حذف کنید

ما درک می کنیم که پس از یک شب طولانی مهمانی می توانید به خانه برگردید و تنبل شوید. اما یک اشتباهی که هرگز نباید مرتکب شوید خوابیدن با آرایش چشم دودی است. مهم نیست که چقدر خسته و تنبل هستید ، حداقل پس از بازگشت به خانه صورت خود را بشویید. داشتن چشم دودی به آرایش زیادی در اطراف چشم شما نیاز دارد ، خوابیدن با آرایش می تواند باعث خارش چشم شما شود و به مژه های شما آسیب برساند. از این قسمت از برنامه های آرایشی صرف نظر نکنید.

اشتراک گذاری در google
Google+
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp