پنج نکته در مورد انتخاب رنگ مو

انتخاب رنگ مو

رنگ موی جدید یک انتخاب کاملا شخصی است. از دامنه گسترده امکانات غافل نشوید: این 5 نکته مفید را دنبال کنید و رنگ مناسب خود را پیدا کنید!

آیا می خواهید بدانید که سایه مورد علاقه شما چگونه به نظر می رسد؟ فراموش نکنید که از ویژگی آزمایش مجازی ما استفاده کنید تا ببینید چه سایه ای برای شما مناسب است. در انتهای این مقاله یا با کلیک بر روی یکی از محصولات ما با نماد “آن را امتحان کنید” ، اطلاعات بیشتری را در صفحه اصلی آزمایش مجازی ما کسب کنید.

hair color chart

رنگ موی جدید یک انتخاب کاملا شخصی است. از طیف گسترده ای از امکانات غرق نشوید: این 5 نکته مفید را دنبال کنید و رنگ مناسب خود را پیدا کنید!

انتخاب رنگ مو هرگز آسان نیست ، چه شما یک متخصص رنگ در خانه باشید و چه اولین بار است که غوطه ور می شوید انتخاب شما تا حد زیادی به رنگ پوست طبیعی و رنگ اصلی مو بستگی دارد.

 1. رنگ های گرم برای رنگ های پوست گرم
  رنگ پوست نقش مهمی در مناسب بودن رنگ موها دارد. کسانی که دارای رنگ پوست صورتی ، قرمز ، زرد یا زیتونی هستند می توانند به راحتی رنگ موهای گرم تری مانند مو بور طلایی یا قهوه ای مایل به قرمز تکان دهند.
 2. رنگ های سرد برای رنگ پوست های خنک
  سپس افرادی با رنگ پوست خنک یا مرکباتی با رنگ آبی وجود دارند که باید رنگ های سردتر را انتخاب کنند. این بدان معناست که شما می توانید با تیره ترین رنگ ها مانند رنگ موی بور خاکستری پایه آبی یا رنگ قرمز قرمز به رنگ بنفش وحشی شوید.
 3. زیاد از حد طبیعی دور نشوید
  وقتی چیزی طبیعی به نظر می رسد ، بهتر به نظر می رسد ، هیچ دو راهی برای آن وجود ندارد! یک قانون عالی این است که از نظر روشن یا تیره به دو سایه از موهای طبیعی خود بچسبید ، زیرا سایه مو معمولاً با رنگ چهره شما مطابقت دارد. خیلی تیره شوید و احتمالاً رنگ طبیعی پوست شما شسته می شود و بالعکس. اگر شک دارید ، ریشه ها یا یک رنگ آغشته به رنگ می توانند جلوه تدریجی تری ایجاد کنند و آنها مرسوم هستند!
 4. قدم های کوچک
  برای تغییر چشمگیر رنگ ، واقعاً باید وقت بگذارید. اگر می خواهید از تیره به بور بروید ، ابتدا یک رنگ خنثی تر را امتحان کنید ، سپس به واقعیت برسید. با استفاده از محدوده مراقبت از موهای رنگی گارنیر ، از موهای خود مراقبت ویژه کنید ، به آنها مواد مغذی و عشق بدهید.
 5. مخلوط کنید و مطابقت دهید!
  امروزه ، یک کرنکوپی از ترفندهای مختلف رنگرزی فانتزی وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید و رنگ های مختلف را برای یک ظاهر مدرن و طبیعی تداخل می کند. ریشه های تیره و بلند را با نکات روشن تر برای یک ظاهر زیبا شیک امتحان کنید.

اشتراک گذاری در google
Google+
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp