چگونه با آرایش، خود را جوان نشان دهیم؟

در حالی که ما شما را تشویق می کنیم سن و زیبایی طبیعی ناشی از آن را بپذیرید ، ما آرزو می کنیم کمی جوان تر به نظر برسیم. ما قبلاً چند عادت آرایش را برای شما پیرتر نشان داده ایم ، اما اگر به دنبال روشی بدون جراحی برای برگرداندن ساعت هستید ، به نکات زیر نگاهی بیندازید.

از ابروهای خود مراقبت کنید
موهای ابرو

ابروهای شما هرگز نباید فکر پسینی باشند. تیلور چانگ-بابائیان ، متخصص زیبایی به Total Beauty می گوید که هرچه پیرتر می شوید ابروهای شما لاغر و نازک می شود. نه تنها ایجاد توهم ابروهای پرتر باعث می شود صورت شما جوان تر به نظر برسد ، بلکه مکمل سایر ویژگی های شما نیز خواهد بود. خوشبختانه ، شما می توانید با مداد ابرو بر شکل طبیعی ابروهای خود تأکید کنید. قبل از خرید ، فقط مطمئن شوید که مداد با رنگ موهای شما مطابقت دارد. ما نمی دانیم ابروهای ناسازگار چه پیامی می دهند ، اما قطعاً جوان نیست.

مژه ها را فر کنید
فر مژه و وسایل دیگر


سعی کنید قبل از افزودن ریمل مژه ، از فر مژه استفاده کنید. | پیکسابای

ممکن است استفاده از فر مژه باستانی به نظر برسد ، اما در واقع جوان تر به نظر می رسد مهم است. Allure گزارش می دهد ، هنگامی که مژه های کاملاً پرتحرک شروع به صاف شدن می کنند ، در حدود 35 سالگی هستید. روش های مختلفی برای فر دادن مژه های شما وجود دارد ، چه شما در یک دستگاه بیگودی گرم کن سرمایه گذاری کنید و چه ترفند خوب قاشق را که در Into The Gloss برجسته شده است ، امتحان کنید. مهم نیست که کدام گزینه را انتخاب می کنید ، روی ریمل افزایش دهنده حجم برای تم نهایی فشار دهید.

مرطوب کنید

تغذیه پوست به نظر می رسد بدون هیچ مشکلی است ، اما اگر تا پایان روز با عجله از خانه بیرون می روید یا خیلی خسته شده اید ، مرطوب کنندگی می تواند یک مرحله آسان برای فراموش کردن باشد. سرم ها ، کرم ها و لوسیون های صاف کننده صورت هر روز اهمیت دارند.

وب سایت زیبایی Birchbox خاطرنشان می کند آبرسانی پوست شما را در بهترین حالت حفظ می کند و می تواند به سلول ها کمک کند تا با سرعت برق خود را ترمیم کنند. با اتخاذ این عادت در اوایل ، کمتر از چین و چروک صورت دچار چین و چروک می شوید. هنگام خرید یک مرطوب کننده ، چشم های خود را بخاطر آبرسانی به مواد تشکیل دهنده مانند ویتامین E پوست کنده نگه دارید. اگر کمی خرج کرده اید ، روغن نارگیل نیز می تواند معجزه کند.

از خط چشم قهوه ای استفاده کنید
قهوه ای را به جای رنگ مشکی امتحان کنید.

وقت آن است که آن خط چشم سیاه را دور بریزیم. در حالی که این رنگ تقریباً به هر نوع آرایش چهره ای چشمگیر می بخشد ، اما کمی شدید است. و بسته به سن شما می تواند پیرتر به نظر برسد. در عوض ، Allure توصیه می کند که یک آستر قهوه ای به کیف آرایش خود اضافه کنید. بریژیت ریس-اندرسن ، آرایشگر ، به این نشریه گفت: “رنگ قهوه ای تیره تأثیر رنگ سیاه دارد ، اما به نظر ناخوشایندتر می رسد.” “این به شما شدت می دهد ، اما به روشی پیچیده تر و ظریف تر.” در حالی که ما درمورد موضوع خط چشم هستیم ، روی مداد هم انباشته نشوید. یک خط نازک کاملا خوب است.

از لب عمیق خلاص شوید
اگر تاریک شدید ، چیز کاملاً محکم را انتخاب کنید.

لب گلی تیره یا بوردو بسیار مرسوم است ، اما به شما لطفی نخواهد داد. با گذشت زمان ، لب های شما شروع به نازک شدن می کنند و کمتر مشخص می شوند. اگرچه جیب شما رو به جلو به نظر می رسد ، اما رنگ عمیق فقط علائم سن آنها را افزایش می دهد. Elle برای داشتن ظاهری کاملتر به شما توصیه می کند لب خنثی یا صورتی روشن انتخاب کنید. اگر واقعاً نمی توانید از رنگ لحظه ای جدا شوید ، سعی کنید از یک جایگزین محض استفاده کنید.

مقداری رژگونه اضافه کنید
به گونه های خود کمی رنگ دهید.

آیا می خواهید کمی گرما به گونه های خود اضافه کنید؟ کافی است کمی رژگونه بزنید. این مرحله آرایش ممکن است بدون نیاز به ذهن باشد ، اما استفاده از نوع مناسب مهم است. Harper’s Bazaar می گوید رژگونه کرم با اکثر انواع پوست بهتر عمل می کند و ترکیب آن بسیار آسان است. همچنین لازم به ذکر است که باید آنرا به درستی اعمال کنید. اگر می خواهید بهترین نتیجه را بگیرید ، Elle به شما دستور می دهد که از سیب گونه های خود شروع کنید و رژگونه خود را به سمت بالا و پشت جارو کنید.

پایه درست را انتخاب کنید
بنیاد شما مهم است.

شما یک برنز خشن را فقط به صورت خود اضافه نمی کنید ، پس چرا پایه را اشتباه انتخاب می کنید؟ به گفته Elle ، همه چیز در مورد یافتن تعادل مناسب است. خیلی سبک است و ضعیف به نظر می رسید ، اما خیلی تیره است و صورت شما سنگین به نظر می رسد. متأسفانه یافتن سایه مناسب برای پوست شما امتحان و خطا است. شما همچنین می خواهید پایه را روی صورت و گردن خود آزمایش کنید تا مطمئن شوید که رنگ مناسب را دریافت می کنید.

از خط لب استفاده کنید
اگر قبلاً این کار را نکرده اید ، خط لب را امتحان کنید.

اگر عوض کردن رژ لب تیره تر برای رنگ روشن تر ، آن را برش نمی دهد ، ممکن است بخواهید یک آستر به ترکیب اضافه کنید. خط لب طبیعی شما با افزایش سن کمرنگ می شود و به گفته آلوور ، حفظ رژ لب در جای خود دشوارتر می شود. علاوه بر این ، افزودن برخی از لب های لب به مخلوط کمک می کند تا شکل پوسته شما صیقلی به نظر برسد ، بلکه همچنین می تواند شکل طبیعی لب های شما را برجسته کند. هرکسی که رنگ امضا داشته باشد باید به دنبال آستری باشد که نسبت به رژ لب سایه روشن تری داشته باشد ، اما آستر شفاف گزینه ای مقرون به صرفه برای این دنباله دارهای زیبایی است.

خط چشم را به درب بالا و پایین خود بمالید
این روش را در آستر خود امتحان کنید.

وقتی نوبت به خط چشم می رسد ، هرکسی اولویت خود را دارد. اگر فقط آستر را روی درب بالا یا پایین خود قرار دهید ، ممکن است بخواهید انجام هر دو مورد را در نظر بگیرید. ردیابی چشمان خود در آستر سرمه یک روش عالی برای چشمان شما است ، به علاوه باعث روشن شدن بقیه صورت شما می شود. در این بین و افزودن آستر قهوه ای ظریف به روال آرایش ، در کمترین زمان افراد جوان تری خواهید داشت.

اشتراک گذاری در google
Google+
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp