نکات اساسی آرایش برای زنان مسن

آرایش زنان میانسال

هزاران ترفند زیبایی وجود دارد که در ظاهر شما تغییر ایجاد می کند – مخصوصاً اگر زن 50 ساله هستید. اما چه کسی وقت برای همه اینها دارد؟ بگذارید یک میانبر برای بهترین ها از بهترین ها به شما نشان دهم. من بعنوان یک ویرایشگر زیبایی ، افراد برجسته ای را مشاهده کرده ام که از ده ها سال پیش در زمینه استفاده از این نکات در مورد مجله ها با افراد مشهور و زنان روزمره استفاده می کنند. آنها بی انتها هستند و کار می کنند. در اینجا 10 لیست از بهترین بازدیدهای من وجود دارد.

 1. آرایش را در مکان های مناسب آزمایش کنید
  کشیدن رژ لب بر روی انگشت شست و پایه ، کانسیلر و سایه در وب بین انگشت شست و انگشت اشاره. با پاک کردن دستگاه تستر فروشگاه و استفاده از صورت یا پشت دست ، لطفاً نه تنها غیر بهداشتی است ، بلکه واقع بینانه هم نیست. روی پوستی مشابه ناحیه ای که محصول استفاده می شود آزمایش کنید. بالشتک نرم و گوشتی و قرمز آبی انگشت شست شما بیشتر شبیه پوست لب واقعی است و ایده واقعی تری از سایه و بافت رژ لب می دهد. تارهای پوست نزدیک انگشت شست شما نازک تر ، شل و چین خورده است – این نشان می دهد که آرایش صورت یا سایه چشم هنگام استفاده ، مخلوط شدن و ساییدگی چگونه به نظر می رسد.
 2. مراقبت از پوست را به سمت بالا و خارج استفاده کنید
  این واقعا به خنثی کردن نیروی جاذبه کمک می کند و پوست افتاده و خطوط بیان عمیق را پشتیبانی می کند. با حرکات ملایم جارو ، روی کرم ، سرم و روغن مخلوط کنید و از مرکز صورت به سمت بیرون کار کنید. در کوتاه مدت باعث گردش خون می شود ، به محصولات در ذوب شدن پوست کمک می کند و احساس آرامش می کند – در طولانی مدت ، کشش رو به پایین را به حداقل می رساند. هنرمندان گریم ، زیبایی شناسان اسپای روز ، چهره پردازان و صفحه دستورالعمل های چاپ نوین که همراه با کرم های لوکس صورت است ، راه دیگری ندارند! از پایه گردن خود شروع کنید و به سمت بالا تا خط فک حرکت کنید. سپس در امتداد خط فک ، از چانه تا گوش ، زیر بینی تا استخوان گونه تا شقیقه ، به بیرون جارو کنید و کرم دور چشم را از چشم داخلی نزدیک بینی ، در یک بانوج زیر چشم زیر ترکیب کنید. هنگام ماساژ به سمت بالا و خارج ، شما به صورت نامحسوس صورت را بلند می کنید.
 3. قبل از آرایش چشم ، نه بعد از آن ، آرایش ابرو بزنید
  مگر اینکه ابروهای خود را خال کوبی یا میکروبیلد کرده باشید ، یا از نظر ژنتیکی از ابروهای کاملاً مستحکم برخوردار نباشید – موارد قبلی شما نیستند. پر کردن و گسترش فرم ابرو قبل از پرش به لاینر ، سایه و ریمل ، به دور چشم شما یک قاب بزرگتر جدید می بخشد. این “پنجره” روی میزان آرایش چشم شما که می خواهید یا می خواهید تأثیر می گذارد – و شاید آن اندازه که فکر می کردید نباشد. موی تیره؟ در آرایش ابرو یک یا دو سایه روشن تر کنید. موی روشن؟ یک یا دو سایه را در پر کننده ابرو تیره کنید.

4. آرایش ابرو را در جایی که لازم است شروع و متوقف کنید
بهبود یا اختراع ابروهای بزرگسال یک چیز بزرگ است ، اما ما اغلب به پر بودن و شکل توجه می کنیم ، نه به طول. به همین دلیل است که حتی ابروهای “اصلاح شده” نیز کوتاه می آیند. هر مداد را از گوشه خارجی بینی به صورت عمودی بچینید تا با گوشه چشم داخلی خود هماهنگ شود. از اینجاست که باید ابرو شما شروع شود. ابرو خود را با ضربات کوچک ، مداد مانند به سمت بالا پر کنید ، سپس مداد را از بینی به گوشه خارجی چشم خود زاویه دهید. این جایی است که ابرو شما باید پایان یابد. هشدار: منحنی رو به پایین موهای ابرو را که پایین می آیند دنبال نکنید. در عوض ، خط را به سمت بیرون تقلب کنید تا حالت صاف تری داشته باشد و موهایی را که چشم شما را به سمت پایین می کشد بکشید. موهای ابرو را شانه کرده و از پایین به بالا با مداد و / یا پودر پر کنید.

5. چهره های ما با افزایش سن نامتقارن تر می شوند. با آن مبارزه نکن
تا 50 سالگی ، ویژگی های بی همتا یک امر عادی است. ممکن است یک ابرو بالاتر یا شکل دیگری داشته باشد. لب بالایی شما ممکن است به یک خط تقریباً نامرئی نازک شده باشد ، در حالی که لب پایین هنوز شکسته است. روی صورت خود ، ممکن است ببینید که یک طرف شما بیشتر از طرف دیگر دارای چین و چروک است (معمولاً طرفی که نمی خوابید بالاتر ، محکم تر ، خط کمتری دارد). همه چیز مرتب است. این چیزهای عجیب و غریب “خاموش” به چهره شما شخصیت و فردیت می بخشد. سعی نکنید تفاوت ها را با آرایش مخفی کنید.

 1. اسفنج آرایشی برای افزودن رطوبت است نه آرایش
  این یک راز مهم است: برخلاف انگشتان ، اسفنج های آرایش مقدار زیادی از آرایش صورت را می مکند. در نهایت از آرایش بیشتری برای هر برنامه استفاده می کنید و خیلی سریع آن بطری یا لوله را تمام می کنید. اسفنج قطره قطره گران تر است ، اما آنهایی که مثلثی هستند برای همیشه وجود داشته و کار را به همان خوبی انجام می دهند. از آنها برای طراوت در مصرف بیش از حد آرایش یا روتوش آرایش در طول روز یا شب استفاده کنید. کافی است یک اسفنج آرایشی را زیر آب گرم قرار دهید ، مقدار اضافی آن را فشرده و صورت را کاملاً روی آرایش خود بکشید (فشار دهید ، انگشت خود را نکشید! هرگونه رنگ اضافی (به عنوان مثال پایه ، رژگونه یا برنز) یا آرایش را که در شکاف ها و خطوط قرار گرفته است ، از بین می برد. یکی را در کیف Ziploc در کیف دستی خود حمل کنید و مرتباً آن را تمیز کنید.
 1. چین و چروک پلک جدید ایجاد کنید
  چشم های پیری زیبا هستند ، اما وقتی عمیق ، کلاه دار یا آویزان هستند ، فضای درب شما را می ربایند. این امر بر ریزش افتاده تأکید می کند و از اندازه و شکل چشم می کاهد. هنگام استفاده از آرایش ، قوانین قدیمی در مورد استفاده از سایه روشن روی درب و رنگ عمیق تر برای خطوط را فراموش کنید. در عوض ، روی درب ها با سایه متوسط ​​(هر چیزی از خاکستری تا قهوه ای روشن) تیره تر شوید ، و آن را از خط مژه مستقیم به بالا و روی چین واقعی خود مخلوط کنید تا از بالای آن گسترش یابد. لبه قوس را نرم نگه دارید. این چین و چروک جدید جعلی توهمی است که مژه را گسترش می دهد تا فضای چین ایجاد کند ، برآمدگی را به عقب رانده و باعث می شود چشم ها از نظر شکل بزرگتر و قویتر به نظر برسند – حتی قبل از رسیدن به آستر!
 1. خط چشم خود را به طور استراتژیک کار کنید
  استفاده از آستر روی خلبان اتوماتیک را متوقف کنید. جایگذاری و ضخامت خط متناسب با یک هدف خاص – و این ممکن است روزانه متفاوت باشد. می توانید به عنوان مثال: لبه های بالا و پایین لبه را برای تأکید واقعی بر شکل چشم و جلب توجه از کیسه های زیر سن یا خطوط زیر سن ، قرار دهید. درب بالایی را در ریشه مژه ها قرار داده و زیر آنها را در خط آب قرار دهید تا عمیق ترین چشم ها را بیرون بیاورید. آستر درپوش بالا را در انتهای بیرونی کمی باز کنید تا چشمها را بلند کنید. برای ظاهر نرم تر ، از آستر خاکستری یا قهوه ای به جای رنگ تیره ، مشکی یا شکلاتی استفاده کنید. خط پایین آب را با مداد چشم بژ خط بزنید تا قرمزی را از بین ببرد. گزینه ها بی پایان هستند.
 2. مرکز صورت شما جایی است که بیشترین نیاز به پوشش آرایش را دارید
  وسواس را درباره آن لکه های قهوه ای گونه گونه متوقف کنید – هیچ کس حتی آنها را متوجه نمی شود. از بینی خود (پل تا زیر سوراخ های بینی) و ناحیه اطراف آن شروع کنید ، زیرا در اینجا قرمزی ، سیاهی حلقه ها ، شکستگی مویرگ ها ، بزرگ شدن منافذ پوست به پوشش احتیاج دارند. از فونداسیون یا کرم مرطوب کننده و اصلاح کننده رنگ (BB / CC) در مرکز خود استفاده کنید و از آنجا به سمت خارج به سمت خط مو ، فک و گوش مخلوط کنید و در حین حرکت بافت را صاف کنید. سپس برای دور دو ، دوباره با استفاده از یک برس زیرین در یک حرکت عقب و جلو ، مانند نقاشی یک دیوار ، دوباره منطقه را مرور کنید. این باعث می شود آرایش و پوست به جای اینکه روی آن دراز بکشد ، به صورت یکپارچه ذوب شوند. هدف قرار دادن پوشش ظریف با پوست قابل رویت در زیر است.
 3. همان بافت و سایه رژ لب قدیمی خود را دستکاری کنید
  شما قبلاً می دانید که لب زدن و پر کردن لب با مداد رنگ لب از ایجاد حلقه در اطراف دهان جلوگیری کرده و رنگ را نگه می دارد ، اما این را نمی دانید: با لکه زدن با دستمال کاغذی می توانید هر رژ لب را به مات یا خاموش تر تبدیل کنید و پودر ساتن یا مات – از سایه چشم فشرده تا شل ، رژگونه ، سایه چشم گلگون ، گلگون ، مایل به قرمز یا برنز انتخاب کنید – هر نوع مثر است. این نکته ظاهر سایه های توت روشن یا عمیق خیلی پررنگ را نیز نرم می کند. درخشش یا درخشش بیشتری می خواهید که شلخت و لزج پیدا نکند؟ رژ لب معمول خود را بزنید و آن را با یک پودر براق و براق مانند بالا بمالید.
اشتراک گذاری در google
Google+
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp