تکنیک های پیشرفته ترکیب رنگ مو

رنگ یکی از رسا ترین چیزهای زندگی است. این احساسات را ایجاد می کند و الهام بخش است. جو یا حال و هوایی را منتقل می کند. این همان رنگ مو است. استفاده از رنگ در آرایشی و بهداشتی به همان اندازه استفاده از آن در قالب رنگ می تواند بیان هنری باشد.

تفاوت در هنر سنتی و زیبایی شناسی این است که اگر در هنر اشتباه کنید ، هنرمند می تواند آن را برطرف کند یا حتی از ابتدا شروع کند. با استفاده از مو ، سهام بسیار بیشتر است. رفع خطاها همیشه آسان و سریع نیستند و مشتری باید با این اشتباهات راه برود. رنگ مو برای انجام درست کار به دانش پیشرفته و فداکاری زیادی نیاز دارد.

تکنیک پیشرفته شماره 1 – Ombre


Ombre یک روند رنگ مو است که به انتقال ترکیبی از یک رنگ مشخص به رنگ دیگر اشاره دارد. این روش های انتقال با رنگ طبیعی مو در ریشه شروع می شود و به تدریج آن رنگ طبیعی را به سایه ها و رنگ های دیگر منتقل می کند. این کار با استفاده از تکنیک های ترکیب و ترکیب تدریجی رنگ مو با رنگ طبیعی انجام می شود.

رنگ ها را بشناسید


دانستن اطلاعاتی در مورد اینکه چه رنگهایی با یکدیگر سازگار هستند و سایه های رنگ فردی از رنگدانه های تیره به روشن تر ، قسمت مهمی در انتقال رنگ مو است. با این حال ، این امر به ویژه برای روش ombre بسیار مهم است زیرا مشتری مجبور نیست رنگ طبیعی را با شروع انتخاب کند. آشنایی رنگ و سایه می تواند تفاوت بین تغییر ناشیانه یا صاف رنگ باشد.

تکنیک های ترکیب را کامل کنید


ترکیب رنگ به گونه ای که محو شدن ثابت و مداوم اثر ، رنگ آمیزی مشتری را آماتور و ناهموار نشان می دهد. این بدان معناست که باید بدانید چه مقدار از مو در هر قسمت از مرحله استفاده برای رنگ آمیزی و همچنین اطمینان از تکنیک استفاده از رنگ است. غلظت زیاد رنگ در یک منطقه و همچنین عدم وجود رنگ هر دو می توانند هنگام انتقال رنگ مسئله باشند. متخصص زیبایی می خواهد در نحوه استفاده از رنگ ها اطمینان داشته باشد.

رفتن از طبیعی به ماوراural طبیعی


Ombre می تواند به معنای رفتن از سایه روشن یا تیره رنگ طبیعی مو به سایه مخالف آن رنگ اصلی باشد. با این حال ، یک روند فزاینده وجود دارد که از رنگ طبیعی ریشه بروید و به تدریج به رنگهای روشن یا پاستلی بروید. رفتن از یک رنگ طبیعی به یک رنگ ماورا طبیعی به ظرافت ، تمرکز و نظم زیادی احتیاج دارد. درصورتی که رفع یک خطا هنگام محو شدن از یک رنگ طبیعی به یک رنگ روشن یا تیره تر از یک رنگ مشابه آسان تر باشد ، انتخاب های پررنگ تر می تواند بسیار بخشنده باشد.

تکنیک پیشرفته شماره 2 – رنگ بیان پررنگ و زیبا


تکه های بزرگ با رنگ پررنگ یا روشن ظاهری مرسوم ، مد روز است که به طرز شگفت انگیزی اجرا می شود. برخی از مشتری ها هستند که یک سر کامل از موهای رنگ یکنواخت را ترجیح می دهند. تقسیم بندی قسمتهای رنگ و اشباع مشاغل رنگی کاملاً زیبا به طول می انجامد اگر متخصص زیبایی امیدوار است که به جای برجسته نشدن از یک رنگ تک رنگ که صاف می ماند جلوگیری کند.

درمان قبل از سفید شدن


دانستن چگونگی ارزیابی مو قبل از تعهد به رنگ آمیزی برای یک کار رنگ آمیزی موفقیت آمیز حیاتی است. برای موفقیت آمیز در انجام اصلاح اساسی موهای جسورانه ، مواد شیمیایی زیادی لازم است. اگر مویی که یک متخصص زیبایی از بین می رود نتواند صدمه ای را که در اثر فرآیند رنگ آمیزی ایجاد کرده تحمل کند ، مهم نیست که متخصص زیبایی در قسمت رنگ آمیزی واقعی چقدر خوب است. دانستن اینکه چگونه موها را با یک ارزیابی و رسیدگی به سلامت مو برای تغییر رنگ بزرگ آماده کنید ، قسمت بزرگی از موفقیت آنها است. حتی اگر کارآفرینی هدف نهایی متخصص زیبایی باشد ، موهای آسیب دیده از سالن تبلیغات وحشتناکی است. متخصص زیبایی می خواهد قبل از جهش های بزرگ رنگ ، سلامت مو مشتری خود را در نظر بگیرد.

نسبت مناسب رنگدانه


مردم بی نظیر هستند. مشتری ها همیشه یک رنگ معمولی نمی خواهند که به راحتی کشیده شود یا از قبل مخلوط شود. دقت با تغییر رنگ در سطح وسیع کلید اصلی است زیرا به راحتی می توان تشخیص داد که چه زمانی متخصص زیبایی زیبایی رنگ را اشتباه گرفته است. بعلاوه ، درست نیست که رنگ اشتباه باشد. متخصص زیبایی می خواهد شناخت کاملی از رنگ دقیق مورد نظر مشتری داشته باشد تا بتواند بفهمد که چطور بهتر است این رنگ را بدست آورد و نه تقریبی از آن. همچنین برای جلوگیری از ایجاد سوراخ در رنگ ، ایجاد تغییرات اساسی در اشباع کامل مو بسیار مهم است.

بازگشت به ریشه ها


با هر تکه عمده رنگ مو همیشه مسئله ریشه وجود دارد. وقتی مو شروع به رشد می کند ، به گزینه های جدی و جسورانه نیاز به نگهداری و نگهداری منظم دارید. انتظار نمی رود که در اولین قرار ملاقات اولیه ، متخصص زیبایی به طور مستقیم رنگ و سفید کننده را بدست آورد ، همچنین لازم است به طور مرتب روش رنگ آمیزی برای پوشاندن رنگ ریشه را تکرار کنند.

تکنیک پیشرفته شماره 3 – افزودن عمق و بافت با استفاده از رنگ


روش هایی وجود دارد که می توان از رنگ مو به عنوان ابزاری برای ایجاد جلوه ای دلخواه استفاده کرد. چه به ابعاد اضافه شود و چه به ایجاد یک بافت بصری ، رنگ حتی در دوزهای کم نیز می تواند موثر باشد. در بیشتر رسانه های هنری ، از رنگ برای کشیدن چشم ، حواس پرتی یا کل کلاهبرداری استفاده می شود. این در هنر آرایشی و بهداشتی با رنگ مو یکسان است.

تکنیک های Balayage


این یک تکنیک بسیار ظریف و با جلوه ای زیباست. در حالی که کارهای رنگی زیادی وجود دارد که کاملاً دقیق است ، این یک نوع رنگ آزادانه و بصری است که به یک چشم تیزبین و یک دست ثابت نیاز دارد. با جارو کردن رنگ در یک حرکت افقی در حین استفاده باعث ایجاد حرکت در رنگ می شود. این می تواند یک اثر دوست داشتنی آفتاب بوسه به رنگ مو ارائه دهد که ممکن است در غیر این صورت کسل کننده و بی روح باشد.

نکات برجسته استراتژیک


هایلایت و کم نور از نظر رنگ مو در بین مشتریان اساسی و استاندارد است. اگرچه این می تواند درست باشد ، اما یک متخصص می داند که چگونه از این تکنیک ها استفاده کند تا موها را پر و حجیم تر نشان دهد. از این روش های رنگی می توان برای جلب توجه به صورت نیز استفاده کرد. متخصصان زیبایی می دانند که چگونه رنگ را به نوعی بتراشند که از کنتراست استفاده کند و به برخی از چالش های مو مانند موهای نازک کمک کند.

خاکستری را دور نکن


خاکستری شدن مثل گذشته بد نیست. در واقع ، این روند حتی در میان افرادی که خارج از پایه خاکستری نیستند نیز کاملاً محبوب شده است. این که آیا مشتری است که می خواهد انتقال طبیعی خود را به رنگ خاکستری برجسته و جشن بگیرد یا مشتری جوانی که فقط می خواهد روندی را که هم منحصر به فرد است و هم متمایز است ، بپذیرد ، دانستن راه شما در مناطق خاکستری رنگ مو مهم است.

تکنیک های پیشرفته در کارآفرینی


حتی اگر کارآیی لوازم آرایشی تمرکز اصلی آموزش شما باشد ، هنوز هم مهم است که بدانید کدام نوع رنگ مو محبوب است و چه چیزی برای تحقق آن لازم است. دانستن چگونگی اداره یک کار مهم است اما دانستن چگونگی ارائه خدمات مفید و مفید چیز دیگری است. ممکن است متخصص زیبایی در حال تبدیل شدن به آرایشگر یا حتی حتی شخصی باشد که از آرایشگر استفاده می کند. به هر حال ، بهتر است بدانید که آرایشگران در صورت تمایل به رقابت و موفقیت در جو تغییر روند ، مهارت و دانش مورد نیاز را می دانند.

اشتراک گذاری در google
Google+
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp