آموزش ترکیب رنگ مو 2020 (رنگ موی رنگین کمانی)

ترکیب رنگ موی 2020

رنگ های نامتعارف مو اکنون که مشهور شده و مجلات مد آنها را وارد جریان اصلی کرده اند ، کاملاً متعارف شده اند … برای رنگرزی ماجراجو ،این بسیار خوب است زیرا محصولات بیشتری برای نگهداری موهای رنگی “دیوانه” به راحتی در دسترس مصرف کننده معمولی قرار می گیرد و برای استفاده آسان روزمره کامل می شود. نکته منفی این است که ما رنگ کاران در بلندمدت، که از موهای سرزنده به عنوان وسیله ای منحصر به فرد استفاده میکردیم ، مجبور بودیم با رنگ خود خلاقیت بیشتری به خرج دهیم تا برجسته شود.

“ذوب رنگ” یکی از محبوب ترین درخواست ها در آرایشگاه من است. آنها زیبا و همه کاره هستند. همانطور که می خواهید آنها را جسورانه یا ظریف کنید. اگر دوست دارید اغلب رنگ عوض کنید ، اگر بخواهید دور چرخ رنگ خود را حرکت دهید (در همسایه – نه آن طرف!) ، ذوب نیز انتقالاتی از نظر زیبایی ایجاد می کند.

برخی از محصولات رنگ آمیزی مورد علاقه خود و دو روش استفاده از آنها برای ایجاد یک کار رنگ آمیزی ذوب تاریک به نور را مرور خواهم کرد. من همچنین چند نکته برای حفظ و تغییر مذاب شما ارائه می دهم. این نگاه در تابستان امسال تعارفات زیادی برای من به همراه داشته است و امیدوارم از دادن عکس به آن لذت ببرید.

توجه: برای رنگ موهای خانگی متوسط ​​طراحی شده است که احتمالاً با اصول آماده سازی و تمیز کردن آشنا هستند و دانش پایه ای در مورد روش رنگ مو دارند. اگر اهل تایمر اول هستید و یا مطمئن نیستید که چه محصولاتی متناسب با نوع مو و رنگ شما مناسب است ، با یک متخصص آرایشگاه یا نمایندگی آگاه در یک خرده فروشی زیبایی (سالی ، نایجل و غیره) مشورت کنید.

مرحله 1:
اصول خود را در دسترس داشته باشید:

دستکش پلاستیکی

برای محافظت از هر لباسی که می پوشید ، دود یا حوله بزنید.

حوله ، پلاستیک یا روزنامه برای محافظت از پیشخوان یا کف پیشخوان شما (در صورت نیاز). اگر با سازگاری / رفتار مارک رنگ خود آشنا نیستید ، من به شدت توصیه می کنم از سطوح محافظت کنید. حتی ما پیشکسوتان هر چند وقت یک بار یک قطره روی حمام می اندازیم!

مالیدن الکل – برای پاک کردن رنگ پوست شما

Semi Permanent Dye – برای رسیدن به این ظاهر ، شما باید از یک رنگ افزودنی رنگدانه نیمه پرم استفاده کنید ، نه یک رنگ دائمی که از یک فرآیند شیمیایی برای تغییر یا روشن شدن ظاهر مو استفاده می کند. برای احتیاط و توصیه به صفحات زیر مراجعه کنید.

نرم کننده – ضخیم تر ، بهتر است ، و شما می توانید از مواد ارزان قیمت استفاده کنید! از این روش برای رقیق کردن رنگ های غلیظ و همچنین محافظت از مناطقی که نمی خواهید رنگ به آنها برود استفاده خواهید کرد. من Mane n ‘Tail و Suave را دوست دارم زیرا می توانید بطری های عظیم را با قیمت مناسب تهیه کنید.

مخلوط کردن سینی یا وان – برای رقیق کردن رنگ های غلیظ یا مخلوط کردن سایه ها.

قلم مو – نیازی نیست ، اما برای مناطق کوچک مانند اطراف گوش مفید است

حوله های تیره – مجموعه ای از حوله های تیره بهترین دوستان شما در طول ماجراجویی رنگی شما خواهند بود. شما لکه های برگ موهای خود را نمی بینید ، بنابراین نگران نخواهید شد!

مرحله 2: انتخاب رنگ

Dye SelectionDye Selection

این نکته ای است که تکرار می شود. برای دستیابی به ذوب موفقیت آمیز رنگ و ایمن نگه داشتن مو ، باید از یک ماده افزودنی رنگی نیمه پرم استفاده کنید ، نه یک رنگ دائمی که از یک فرآیند شیمیایی برای تغییر یا روشن شدن ظاهر مو استفاده می کند. سلب نکردنش برای توضیح بیشتر در مورد تفاوت بین رنگهای پرم و نیمه پرم ، به علم رنگ مو مراجعه کنید.

من دارم می میرم روی پایه ای از بلوط طبیعی متوسط ​​با نکاتی کمی سبک. اگر برای شروع موهایتان سبزه است ، لطفاً برای پیش روشن شدن به یک متخصص آرایشگاه مراجعه کنید تا بهترین نتیجه را بگیرید. سفید کردن کاملاً چیزی است که ارزش پرداخت و انجام آن را دارد!

حداکثر 2 رنگ انتخاب کنید – 2 رنگ رنگ شما باید انواع سایه ای از همان رنگ (قرمز / صورتی) یا همسایگان چرخ رنگ باشد (مانند نارنجی / زرد یا آبی / بنفش).

آن رنگین کمان شگفت انگیز مشاغل رنگی تسویه حساب کوچک من را در pinterest دیده اید؟ من هم همینطور. شگفت انگیز است ، اما بهترین کار برای رنگرزان متخصص در خانه است یا ارزش کمک به یک سالن را دارد. برای Ible امروز به 2 رنگ پایبند باشید!

در اینجا دو عبارت ساده برای کمک به شما در یادآوری قوانین رنگ وجود دارد:

  • همسایگان خوب ذوب می کنند
  • تمام جاده های مورب به قهوه ای منتهی می شوند.

از چرخ رنگ عبور نکنید! اگر تا به حال کلاس نقاشی رفته اید ، می دانید که عبور از چرخ رنگ همیشه باعث قهوه ای لجن شما می شود. همیشه این بدان معنی است که هیچ قرمز / سبز ، زرد / بنفش یا نارنجی / آبی وجود ندارد. اینها برای ایجاد ذوب کار نمی کنند ، و هنگامی که سرتان مانند یک گِل پای به نظر می رسد پیامهای عصبانی برای من ارسال می کنید.

مرحله 3: رنگهای پیشنهادی برای بهترین نتیجه

Recommended Dyes for Best ResultsRecommended Dyes for Best ResultsRecommended Dyes for Best Results

در زیر برخی از مارک های مورد علاقه من آورده شده است که هر کدام دارای ویژگی هایی هستند که برای برخی از وظایف بهتر از دیگران است. عکسهایی برای نشان دادن چگونگی تغییر برخی از این رنگها روی موهای سبک و متوسط ​​سفید نشده گنجانده شده است. رنگ خود را بر اساس نتایج مورد نظر خود ، چگونگی مراقبت از ظاهر در طول زمان انتخاب کنید و در صورت تردید ، مارک و رنگ مورد علاقه خود را در گوگل جستجو کنید تا ببینید در دیگران چگونه به نظر می رسد!

جلوه های ویژه – Pro: انتخاب عالی رنگ و نتایج کمی بیشتر از رنگ MP حتی در موهای سفید نشده نیز دوام می آورند. فرمولی کمی خامه تر از MP باعث می شود تا برنامه کنترل بیشتری داشته باشد. Devlish ، Candy Apple Red و Cherry Bomb بسیار خوب کار می کنند.

موارد منفی: یافتن این مارک کمی سخت تر است و قیمت آن بطری کمی با قیمت 12-15 دلار است. همچنین بیشترین نتایج پر جنب و جوش را با حدود 30-40 دقیقه روی سر خود فراهم می کند ، استفاده از گرما به علاوه. پوست را به راحتی لک می کند ، بنابراین از لباس های محافظ یا ژل نفتی استفاده کنید تا رنگ آن از گوش ها ، برجستگی ابرو و غیره جلوگیری شود.

Ion Color Brilliance Brights – * رنگ ICB شناخته شده است و بسته به آنچه که می خواهید انجام دهید ، هر آنچه را که در سر راه آن قرار دارد لکه دار می کند. این را در ذهن داشته باشید.

جوانب مثبت: قرمز و سرخابی روی موهای سفید نشده بسیار خوب کار می کنند و قبل از اینکه احساس کمرنگی کنید ، با شامپوی منظم حدود 2 هفته دوام می آورند. آنها همچنین سایه های بسیار زیبای پاستلی مانند ماهی قزل آلا که من برای این مذاب استفاده می کنم را ارائه می دهند. آنها همچنین در Sally Beauty Supply با قیمت حدود 5 دلار در هر لوله (و اغلب با قیمت کمتری در فروش) به راحتی در دسترس هستند که تهیه آن را بسیار مقرون به صرفه می کند.

منفی ها: به نظر نمی رسد سایه های پاستلی همان قدرت باقی ماندن در رنگ های اشباع تر را دارند. با انجام یک درمان تهویه مطبوع هفتگی ، در حال انجام یک تماس سریع با پاستیل باشید سازگاری یون بسیار ضخیم است. برای یک برنامه روان شما می خواهید با نرم کننده مخلوط شوید. انتخاب رنگ محدود است ، اما شما می توانید آنها را برای ایجاد سایه ای سفارشی مانند من ترکیب کنید و آنها به طور دوره ای رنگ های فصلی را بیرون می آورند. اگر این مواد فوراً به پوست برسید ، این مواد به راحتی پاک می شود ، اما تمایل دارد پوست شما را برای چند روز لکه دار کند. اگر موهای کوتاه کوتاه دارید ، این ممکن است مورد توجه شما واقع نشود.

Manic Panic – جوانب مثبت: انتخاب رنگ عالی ، با قیمت تقریبی 10 دلار برای هر وان. Fuchsia Shock ، Vampire Red ، Pillarbox Red ، Hot Hot Pink ، Infra red و New Rose همگی به خوبی روی موهای سفید نشده کار می کنند. اگر این مسئله مربوط به شما باشد ، این رنگ وگان نیز دوستانه است.

نکات منفی: اگر حداقل 40 دقیقه آن را بگذارید بهترین نتیجه حاصل می شود ، که وحشتناک نیست اما به تعهد نیاز دارد. اگر 3+ بار در هفته شامپو بزنید ، در طی 5 روز محو شدن شروع می شود. من متوجه می شوم که Manic Panic بعد از بیرون آمدن از دوش ، همه شما را فرا گرفته است. شما در یک فیلم نازک از رنگ قرمز پوشانده شده اید که تا زمانی که صفحه کلید خود را لمس نکنید و اثر انگشت قرمز نگذارید ، یا متوجه نشوید که یقه های پیراهن شما رنگ می شود ، واقعاً متوجه آن نمی شوید. من همچنین متوجه شدم که این مواد در تابستان از پشت گردن من عرق می کند ، بنابراین پیراهن های تیره حداقل برای هفته اول رنگ لازم هستند.

One N ‘Only – جوانب مثبت: این خط دارای رنگ قرمز طبیعی بسیار عالی (فکر می کنید Peg Bundy) و قدرت خوبی برای ماندن است. همچنین بوی بسیار خوبی دارد و باعث می شود موهای شما سالم و براق به نظر برسند. من افرادی را ملاقات کرده ام که واقعاً بلوزها و نوشابه های خود را خشمگین می کنند ، گرچه خودم آنها را امتحان نکرده ام.

منفی ها: من فقط می توانم با سرخابی و بنفش صحبت کنم ، اما تاکنون رنگهای “دیوانه” ای که امتحان کرده ام تأثیر زیادی بر روی موهای سفید نشده ندارند.

Adore – Pro: رنگ های بسیار زنده و بسیار مقرون به صرفه. مناسب کسی است که دوست دارد اغلب آن را تغییر دهد ، زیرا اینها رنگ تازه ای می دهند اما تمایل زیادی به چسبیدن ندارند.

موارد منفی: فرمول بسیار نازک و روان است ، بنابراین در حین استفاده مراقب باشید و مراقب قطره قطره باشید. از آنجا که شستشوی بسیار زیادی دوام ندارند ، این یک راه حل طولانی مدت یا نگهداری کم نیست.

مرحله 4: روشهای کاربرد

در نرم افزار مذاب دو نوع تغییر وجود دارد که دستیابی به آنها تقریباً آسان است. هر کدام از روش ها را که انتخاب می کنید ، به خاطر داشته باشید که باید نسبت به رنگ موهایتان نگرش روان داشته باشید. با گذشت زمان و شستشو ، رنگ های شما همچنان تغییر کرده و “ذوب” می شوند. این همان چیزی است که به شما احساس زیبایی و ارگانیکی می بخشد. شما باید با این تغییرات ظریف خوب باشید و بدانید که اگر واقعاً نتیجه را دوست ندارید ، روش هایی برای تأثیرگذاری و تغییر رنگ وجود دارد. بیشتر اوقات ، وقتی رنگ رنگ آنچه را که می خواهد انجام می دهد ، من به طرز مطبوعی غافلگیر شده ام.

روش 1) رنگ آنچه را که می خواهد رنگ کند – در این روش ، دو سایه رنگ خود را اعمال می کنید ، تا نیمه مو را مخلوط می کنید و سپس اجازه می دهید که آب حاصل از آبکشی شما رنگدانه را به همان جایی که می خواهد برود ، به طور طبیعی به سمت پایین جریان می یابد اگر نکاتی با رنگ روشن می خواهید یا اینکه فقط سورپرایز را دوست دارید ، این روش عالی است!

روش 2) حفظ نکات کم رنگ – اگر می خواهید نوک های بلوند موهای روشن شده را به عنوان روشن ترین سایه ذوب خود حفظ کنید ، از این روش استفاده کنید. برای پوشاندن راهنمایی های خود از نرم کننده ضخیم استفاده خواهید کرد ، بنابراین از رسوب مولکول های رنگ در آنجا جلوگیری می کنید. برای حفظ بلوند به یک مرحله اضافی ، شستشوی خاص نیاز است و همیشه 100٪ ضد گلوله نیست ، اما نتایج به طور کلی برای طرفداران پاستل بسیار زیبا و عالی است.

مرحله 5:

روش 1: رنگ آنچه را که بخواهد انجام می دهد

Method 1: Dye Does What It WillMethod 1: Dye Does What It Will

موهای خود را همانطور که به طور معمول می پوشید تقسیم کنید.

با استفاده از دستهای دستکش دار ، رنگ مویی را از ریشه خود تا فقط از اواسط طول (پایین گوش چانه) برای موهای بلند استفاده کنید. اگر چتری دارید ، آنها را در این پاس قرار دهید. اگر ترجیح می دهید از برس رنگ برای دور مو و گوش استفاده کنید.

مطمئن شوید که رنگ را در رشته ها کار می کنید ، فقط برای استفاده سطحی سطح را تیز نکنید. به نظر من خوب است که دستکش هایم را با یک رنگ متوسط ​​پوشانده ، سپس دستهایم را به خصوص در تاج سرم که دید ندارم و می توانم یک لکه برهنه داشته باشم ، اسکرش کنم.

اگر رنگ موی شما به خصوص ضخیم است ، آن را با یک عروسک نرم کننده یک چهارم در یک سینی مخلوط ترکیب کنید. این فرمول نرم تری به شما می دهد که رشته ها را به طور کامل تری می پوشاند. اگر عادت به کار با آن ندارید ، رنگ بسیار غلیظ می تواند باعث ایجاد یک برنامه تکه ای شود.

بعد ، سایه روشن یا پاستلی خود را با رعایت نکات اعمال کنید.

قبل از استفاده از رنگ پاستل ، دستکش های خود را بشویید یا عوض کنید تا از خالص ترین رنگ اطمینان حاصل کنید.

نوک موهای خود را با رنگ پاستلی رنگ کرده و به سمت بالا کار کنید ، حداقل 2 اینچ (احتمالاً در ناحیه گوش شما) با رنگ اول خود همپوشانی داشته باشد. توجه داشته باشید که رنگ پاستیل ماهی قزل آلا روی رنگ موهای من چندان قابل مشاهده نیست. نگران نباشید – آنجاست و کار خود را انجام می دهد ، و سایه ای را که من قرمز کرده ام و با آن ذوب می شود ، تحت تأثیر قرار می دهد.

طول موهای خود را با انگشتان خود شانه کنید و به سمت پایین حرکت کنید تا دو رنگ را پر کنید.

نکات:

* برای اطمینان از اینکه انتقال صافی بین این دو حالت ایجاد می شود ، می توانید کمی نرم کننده را در کف دست خود قرار دهید و به موهایتان بمالید تا رنگ عمیق تر آن به رنگ پاستل صاف شود و در حین کار آن را رقیق کنید. با استفاده از آینه ، پشت سر خود را از نظر وجود شکاف و آدرس در صورت لزوم بررسی کنید.

اجازه دهید رنگ به مدت زمان توصیه شده برای هر بطری محصول رنگ روی سر شما بنشیند. اگر قبلاً از این محصول استفاده کرده باشم و به نتایج آن اعتماد داشته باشم ، غالباً 10-15 دقیقه وقت اضافی برای اشباع حداکثر در اختیارتان می گذارم. اگر از محصولی استفاده می کنید که برای شما کاملاً جدید است ، به دستورالعمل ها ادامه دهید تا ببینید چطور رنگ مو رنگ می کند.

پس از فرآوری رنگ ، طبق معمول زیر دوش بشویید. اجازه دهید آب به پایین موهای شما جاری شود ، که به شما اجازه می دهد تا مولکول های رنگدانه حرکت کرده و در یک شیب آلی رسوب کنند.

شستشوی خود را با استفاده از یک سرکه سفید یا یک نرم کننده نرم کننده رطوبت دنبال کنید تا به مهر و موم شدن کوتیکول و نگه داشتن رنگ خود کمک کند. اکثر منابع توصیه می کنند که انفجار نهایی شستشو را با آب سرد انجام دهید.

تا زمانی که آب زلال نشود ، انتظار شستشو را ندارید. آنقدر بشویید تا احساس کنید رنگ اضافی آن از بین رفته است و سپس از یک حوله تیره استفاده کنید تا موهایتان خشک شود. برای دوش های بعدی انتظار دارید که رنگ کمی خونریزی کند (قرمز و آبی بدترین تخلفات هستند).

خشک / سبک به طور معمول.

شما نتایج را نشان خواهید داد مهاجرت طبیعی پر جنب و جوش ترین رنگ شما به پایین رشته ها. نکات شما ترکیبی زیبا از سایه پاستلی است که شما اعمال کرده اید و رنگ پر رنگی که برای رنگ آمیزی آن فرو ریخته است.

همانطور که می بینید ، نکات من ماهی قزل آلا نیست ، اما رنگ ماهی قزل آلا بر روی قرمز رنگ تأثیر گذاشت و این صورتی زیبا را صورتی کرد. اگر تصمیم بگیرم لمس نکنم ، با گذشت زمان این رنگ به رنگ صورتی کمرنگ تری در می آید.

مرحله ششم:

روش 2: نکات کم رنگ حفظ کردن

Method 2: Preserving Pale TipsMethod 2: Preserving Pale Tips

ابتدا با پوشاندن نوک موهای خود با یک لایه ضخیم نرم کننده کار را شروع کنید. منظور من از “نکات” 2-3 اینچ پایین موهای شماست ، بسته به طول و مقدار بلوندی که می خواهید پس انداز کنید. نرم کننده مانعی برای جلوگیری از رسوب رنگدانه خواهد بود. گپ بزن

اکنون مراحل استفاده از رنگ را مانند روش اول و با استفاده از یک رنگ زنده و یک رنگ پاستلی تکرار کنید. روند کاربرد و ترکیب یکسان است ، فقط شما انتقال خود را بالاتر می برید و نکات خود را نادیده می گیرید.

دستکش را بشویید یا عوض کنید.

انگشتان خود را از طریق موهای خود شانه کنید در جایی که رنگ پاستیل شما با نرم کننده شما مطابقت دارد. مخلوط کردن نرم کننده با آخرین اینچ خاکستر پاستیل انتقال به بلوند حفظ شده شما را هموار می کند.

زمان کافی برای پردازش رنگ را بگذارید.

** توجه ویژه به شستشو چیزی است که نکات شما را از رسوب رنگ حفظ می کند! شما باید این عادت را به دوش بکشید تا نکاتی را که در روزهای آتی از سپرده های شما خالی است ، حفظ کنید.

نکات خود را از جریان آب خارج کرده و رنگ پرانرژی را از بالای سر خود شستشو دهید.

نگه داشتن نکات خود و شستشو آنها را جداگانه. در مورد این روند مانند بالا بردن اندام فکر کنید. نکات خود را بالاتر و دور از رنگ پر جنب و جوش نگه دارید تا رنگ های تیره نتوانند به سمت پایین خونریزی کنند.

اگر سر دوش جداشونده دارید می توانید از آن برای هدایت جریان آب استفاده کنید – از آن استفاده کنید! اگر سعی دارید این ظاهر را با موهای خیلی کوتاه انجام دهید ، مفید خواهد بود. پس از شستشو ، موها را به آرامی خشک کنید و از خونریزی بیشتر جلوگیری کنید.

اولین عکس ذوب تازه را با نوک های بور حفظ شده نشان می دهد. برای حفظ این جداسازی رنگ ها ، باید نکات خود را در تهویه مطبوع ضخیم PRE-دوش قرار داده و برای ماندگاری رنگ خود مطابق دستورالعمل در اینجا بشویید.

عکس دوم نشان می دهد که اگر به مرور زمان از محافظت از نکات خود صرف نظر کنید و اجازه دهید جریان آب مجدداً رنگ شود ، این مذاب به مرور تکامل می یابد. رنگ به تدریج پایین می رود و تمام بلوندها را به سایه ای پاستلی تبدیل می کند. این می تواند در نوع خود بسیار زیبا باشد و می تواند انتقال خوبی به ماجراجویی دیگری برای رنگ مو باشد.

مرحله 7: رنگ ناخواسته را از بین ببرید

آیا نکات شما نسبت به آنچه که انتظار داشتید تاریک تر بود؟ خوشبختانه / متاسفانه مولکول های رنگ با کمی شامپوی مملو از سولفات و کمی مالش دادن به راحتی از بین می روند.

عنصری که باید جستجو شود “سدیم لوریت سولفات” است. این مواد موجود در صابون ها و شوینده ها است که باعث کف آن می شود. شامپوهای معمولی (که رنگ مو را خراب می کنند) می توانند به شما کمک کنند تا میزان اشباع رنگ خود را دوباره شماره گیری کنید. می توانید استفاده کنید ، زیرا اکثر مارک های اصلی سولفات دارند.

* نکته رنگی Pro: برای کمک به ماندگاری رنگ ، از شامپوها و نرم کننده های بدون سولفات برای برنامه روزانه خود استفاده کنید.

به سادگی شامپو را به ناحیه مورد نظر بزنید و موها را بین کف دست خود به عقب و جلو بمالید. خواهید دید که لکه با رنگ شما رنگ می شود. همانطور که لجن ها را شستشو می دهید ، رنگ اضافی با آن همراه می شود و نسخه پاستیل رنگی را برای شما به ارمغان می آورد.از آنجا که سولفات ها و مالش فیزیکی به معنای واقعی کلمه می توانند موهای شما را بزنند ، این عمل را با نرم کننده عمیق دنبال کنید.

برای جلوگیری از نشت رنگ در مناطق پاستلی خود ، قبل از دوش گرفتن ، سخاوتمندانه با نرم کننده ضخیم بپوشید. نکات خود را از جریان آب دور نگه دارید تا مطمئن شوید که با فرارفتن رنگ آنها لکه دار نمی شود.

مرحله 8: حفظ ذوب

حفظ ذوب
آیا باید یک هفته دیگر رنگ برتر پر جنب و جوش خود را تقویت کنید؟

نسبت 1: 4 رنگ مو خود را به نرم کننده ارزان در یک وان پلاستیکی ترکیب کنید.

مخلوط کنید تا یکدست شود.

می توانید هر زمان که دوش می گیرید از این نرم کننده رسوب رنگ سفارشی استفاده کنید تا ریشه های شما تقویت شود.

مرحله 9: از رنگین کمان لذت ببرید!

هنگامی که با انجام ذوب 2 رنگ ساده راحت شدید ، رنگین کمان از آن شماست!

اشتراک گذاری در google
Google+
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp