آرایش بازیگران و رقصنده ها چگونه است؟

آرایش رقاصه ها

آرایش مرحله ای بخش مهمی از اجرای رقص است و اغلب نادیده گرفته می شود. نور صحنه و فاصله تماشاگران باعث می شود رقصنده شسته و بی بیان به نظر برسد. هدف از آرایش صحنه افزودن رنگ به پوست و اغراق در ویژگی ها ، به گونه ای است که به وضوح در معرض دید مخاطبان قرار می گیرد. آرایش صحنه رقصنده ها را به زندگی تبدیل می کند. با استفاده مناسب ، چشم ها و لب ها به وضوح برای مخاطب در پنجاه فوت دور دیده می شود. آرایش صحنه ای که به هر طریقی ممکن است برای آرایش منظم و روزانه عبور کند ، برای صحنه غیر قابل قبول است.

آرایش صحنه حرفه ای یک قسمت اساسی از اجرای رقص است. ایجاد یک نگاه منسجم باعث افزایش عملکرد مرحله تیم های شما می شود. فرستادن رقصنده های خود به داروخانه برای یافتن محصولات آرایشی خود این خطر را برای هر دانش آموز ایجاد می کند که با رنگ های مختلف اجرا می کند که ممکن است با لباس های آنها درگیر شود. داشتن ظاهری یکپارچه از مو تا کفش ، عملکردی کاملاً مناسب را ایجاد می کند. وقت و تلاش زیادی برای انتخاب لباس ، مدل مو و کفش رقص صرف می شود اما ما لباسهای آرایش را تا آخرین لحظه تهیه می کنیم. مشاوره با یک مشاور آموزش دیده آرایش می تواند از شکست تمام آرایش در روز اجرای مرحله شما جلوگیری کند. یک ماه قبل از اجرای رقص خود وقت بگذارید تا محصولات و رنگهای ثابت آرایش را برای تیم رقص خود انتخاب کنید.

چگونه برای برنامه آرایش رقص آماده شویم

با یک صورت خشک تمیز و موهای عقب کشیده شده شروع کنید. اسفنج ، نکات Q ، برس آرایش و دستمال کاغذی باید به راحتی در دسترس باشد. اگر از مرطوب کننده استفاده می کنید ، حداقل نیم ساعت قبل از آرایش آن را استفاده کنید.

پایه

فونداسیون پایه ای است که سایر آرایش ها به آن پایبند هستند. برای رنگ پوست روشن ، رنگ پوست کمی تیره تر یا برای رنگ پوست تیره تر ، رنگ پوست را تطبیق می دهد. انتخاب شالوده ای برای مرحله یک مسئله پیچیده است. برخی از رقصندگان از کلوچه به سبک قدیمی یا کرم سنگین استفاده می کنند. امروزه استفاده از پایه های داروخانه یا پیشخوان آرایش در صورتی قابل قبول است که توسط مشاور آرایش در پیشخوان زیبایی مطابقت داشته باشد. از پودر صورت معمولاً بعد از استفاده برای تنظیم پایه و ایجاد جلد خشک صاف قبل از استفاده از رژگونه و هایلایت استفاده می شود.

باید بنیادی انتخاب شود که پوشش متوسط ​​تا کامل را فراهم کند. ابتدا ته رنگ پوست (صورتی ، زرد یا قهوه ای) را مشخص کنید. بعد ، چندین سایه نزدیک به رنگ پوست خود را انتخاب کنید. از امتداد خط فک استفاده کنید و بدنبال یکی از مواردی که به طور طبیعی با پوست شما ترکیب می شود (بدون کار زیاد با اسفنج) باشید. این می تواند پایه خوبی برای آرایش روزمره باشد. پایه آرایش مرحله شما باید یک سایه تیره و سایه مخلوط باشد. این کمک می کند تا صورت در زیر چراغ های مرحله سخت رنگ شود. اگر چهره ای تیره دارید ممکن است بخواهید از سایه ای که مخلوط می شود به جای سایه تیره استفاده کنید.

برای استفاده از پی ، 3 نقطه / دانه را روی سر پیشانی ، 3 تا روی هر گونه ، 1 تا روی بینی و 1 تا روی چانه قرار دهید. (تعداد نقاط به اندازه و فرم صورت شما بستگی دارد). با استفاده از یک اسفنج تمیز با دقت فونداسیون را مخلوط کنید تا ظاهری یکنواخت و بدون نقص ایجاد کند. برای جلوگیری از ایجاد “ماسک” ، فونداسیون را به دقت با خط مو و پایین گردن مخلوط کنید. پوشاندن ممکن است قبل یا بعد از ایجاد پایه برای یکدست شدن رنگ پوست ، ایجاد لکه های پوستی یا از بین بردن جای زخم انجام شود. بعضی از رقصندگان از پوشش بسیار سبک یا 2 سایه تیره تر از پایه برای کانتور کردن و تغییر شکل صورت استفاده می کنند. برخی از پایه ها باید با استفاده از یک پودر تنظیم کننده شفاف تنظیم شوند ، در حالی که برخی دیگر کاملاً خشک می شوند و در نتیجه ضد آب می شوند.

آرایش چشم

احتمالاً مهمترین و دشوارترین جنبه استفاده از آرایش رقص ، آرایش چشم است که نیاز به مراقبت و تمرین دارد. هدف این است که چشم را اغراق کرده و آن را برجسته کرده و برای مخاطب بزرگتر نشان دهد. اصول کلی در مورد تمام آرایش چشم اعمال می شود و سپس ممکن است اصلاحاتی انجام شود تا فرم و ویژگی های چشم فرد متناسب باشد. ابتدا با استفاده از مژه مصنوعی با چسب مژه شروع کنید. این به تمرین نیاز دارد! خلال دندان ممکن است در استفاده از چسب در امتداد خط مژه مفید باشد. مطمئن شوید که لبه های بیرونی به طور محکم بسته شده اند تا از بالا رفتن مژه چشم در لبه ها در هنگام کار جلوگیری کنید. هنگامی که به طور ایمن چشم خود را لک کردید ، یک آغازگر چشم ضد آب بزنید و تا ابرو کاملاً در ناحیه چشم بمالید. با استفاده از برس آرایش ، تمام چین و چروک پلک و سایه (ناحیه بین درب چشم و ابرو) را با سایه رنگ روشن (بژ یا صورتی روشن) بپوشانید. این یک پایه برای سایه سایه های دیگر فراهم می کند.

خط چشم مشکی باید زیر چشم زده شود. از گوشه چشم شروع کنید و درست از گوشه خارجی امتداد دهید. آستر باید شکل طبیعی چشم را در وسط تقویت کند ، اما لبه ها باید از چشم دور شوند. خط را به سمت بالا در لبه ها بکشید. خط چشم باید به سمت خارج چشم ضخیم شود. اگر از مژه مصنوعی استفاده نمی شود ، باید خط چشم مشکی را روی درب بالایی قرار دهید. خط چشم می تواند 1/3 راه خروج از مرکز و حرکت به سمت خارج را شروع کند. این باید در هنگام خروج ضخیم تر شود و از لبه خارج از چشم خارج شود.

Dark Shadow اکنون فقط روی چین سایه اعمال می شود. پلک را فقط با رنگ پایه بگذارید زیرا هایلایت یا رنگ روشن به باز شدن چشم کمک می کند. خط سایه را در قسمت داخلی چشم با سایه تیره دنبال کنید. در قسمت خارج ، استخوان را دنبال نکنید بلکه رنگ تیره را به سمت بالا و خارج حرکت دهید. قرار دادن دقیق این سایه تیره به شکل چشم بستگی دارد. چشم باریک ممکن است بازتر به نظر برسد زمانی که رنگ تیره تا انتهای پلک گسترش پیدا نکند (فضای “سفید” یا برجسته تری باقی بماند). یک چشم کوچک برای اغراق در خط چشم به اشباع سایه تیره نیاز دارد. این به چشم یک برجستگی اضافی می بخشد و برای چشم های فرو رفته یا عمیق خوب است.

سرخ شدن

رژگونه را باید با برس رژگونه بزنید. رنگ باید استخوان های گونه را برجسته و برجسته کند. رنگ تیره به زیر استخوان گونه می رود و ممکن است از هایلایتر روی خود استخوان گونه استفاده شود. رژگونه را باید در مثلثی قرار دهید که نقطه آن دورتر از مردمک چشم نباشد. انتهای باز مثلث به سمت گوش گسترش می یابد. رژگونه و هایلایت باید با دقت با اسفنج مخلوط شود. این مرحله اغلب نادیده گرفته می شود و برای جلوگیری از غلبه گونه ها بر چشم ها و لب ها لازم است. یک لمس رژگونه ممکن است در لبه های خارجی پیشانی (بالای شقیقه ها) و چانه استفاده شود.

لب

اگر لب های خشک دارید ، لب های خود را شب قبل با لایه برداری و سپس مرطوب کردن لب های خود آماده کنید تا از پوست شکاف خورده نداشته باشند. اگر رنگ پوست تیره دارید و نگران تغییر رنگ لب نیستید ، می توان از یک آغازگر رنگ روشن استفاده کرد تا یک رنگ پایه روشن فراهم کند که باعث می شود رنگ لب تغییر نکند. بسیاری از رقصندگان می دانند که یک برس لب کاربرد دقیق تری نسبت به لوله کش دارد. ترسیم لب اولین قدم است. برای استفاده از خط لب ، با دقت از خط لب های خود پیروی کنید (یا اگر آنها را تمرین کرده اید با دقت شکل آنها را تنظیم کنید) ، با دستمال پاک کنید. رنگ لب را مجدداً روی لب کامل خود بمالید و بگذارید در صورت استفاده از محصول لب برای ماندن ، کاملا خشک شود. این محصولات برای خشک شدن کامل و تا پایان ضد لک شدن به 2-5 دقیقه زمان نیاز دارند. با لکه گیری می توانید به خشک شدن کمک کنید. برای رسیدن به عمق رنگ مورد نظر دوباره اقدام کنید.

پاک کردن آرایش

بیشتر محصولاتی که معمولاً مورد استفاده قرار می گیرند محصولات ضد آب هستند بنابراین پاک کردن آرایش با آب می تواند چالش برانگیز باشد. استفاده از دستمال مرطوب پایه روغن قبل از شستن صورت توصیه می شود. با این کار بیشتر مواد آرایشی قبل از استفاده از شستشوی صورت با پایه آب پاک می شود.

لوازم اضافی مفید برای اجرای رقص

لباس رقص: جوراب شلواری اضافی ، چسب دوم پوست ، لاک ناخن شفاف

لوازم مو: ژل ، اسپری مو ، برس ، شانه ، بند مو ، بارت و سنجاق بابی (متناسب با موهای شما)

لوازم آرایش: فر کننده مژه ، ریمل مژه ، مژه مصنوعی ، چسب مژه ، موچین ، مداد تراش ، اسفنج (بسیاری) ، نکات Q ، صابون ، برس (بزرگ برای پودر و رژ ، کوچک برای سایه چشم) ، پایه ، خط چشم ، سایه چشم پالت ، رژگونه ، لبستی
More

اشتراک گذاری در google
Google+
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp