ثروتمندان و لوازم آرایشی

ثروتمندان و لوازم آرایشی

ثروتمندان و لوازم آرایشی

در سال 2019 ، اگر خانم ها می خواهند پول کلانی کسب کنند ، مد و زیبایی راهی برای این کار است. فوربس پنجمین لیست سالانه خود را از ثروتمندترین زنان به اصطلاح “خودساخته” ایالات متحده منتشر کرده است. از 80 زن موجود ، 10 زن از صنایع آرایش و مراقبت از پوست هستند. کسانی که از طریق مارک های زیبایی و خطوط مد خود به وضعیت میلیونر و میلیاردر رسیده اند ، عبارتند از: کایلی جنر ، آناستازیا سوار از آناستازیا بورلی هیلز ، دوریس فیشر ، بنیانگذار Gap ، جین سوک چانگ از Forever 21 و خالق Spanx ، سارا بلاکلی.

ریحانا ، با حمایت برند Fenty Beauty ، ثروتمندترین موسیقی دان جهان شده است.- علی رغم اینکه از سال 2016 هیچ موسیقی منتشر نکرده است. Fenty Beauty ، که در سال 2017 با گروه کالاهای لوکس LVMH راه اندازی کرد ، سال گذشته 570 میلیون دلار درآمد کسب کرد.

تبلیغات

من در مورد لیست مشکوک هستم. همچنین معتقدم که جامعه ای که به ظاهر زنان توجه دارد ذاتاً جنسیتی است. اعتقاد ندارم که میلیونرهای بیشتری که در جهان وجود دارند چیزی برای جشن گرفتن است – اما اگر بگویم خوشحال نیستم که لیست فوربس به 80 زن افزایش یافته است ، دروغ می گویم. یعنی یک سوم بیش از سال پیش ،

همچنین دانستن اینکه زنان شروع به تسلط بر صنایع زیبایی و مد می کنند ، تسکینی نیز وجود دارد . تغییرات مثبتی توسط فنتی در زمینه رفع کمبود تنوع در صنعت لوازم آرایشی  ایجاد شده است. از جمله این که  40 سایه پایه که طیف کاملی از رنگ پوست زنان را پوشش می دهد، توسط هویت ریحانا به عنوان یک زن سیاه پوست تبلیغ شد.

در مورد درآمد زنان از صنایعی که ایده آل هایی به آنها فروخته اند، مطمئناً کوتاهی در توصیف آن به عنوان “گرفتن کنترل مجدد” کافی است. اما بسیاری از زنان توانسته اند ایده آل زندگی هایی را که تصور می کنند بدست آورند.

اینفلوئنسرها یکی از معدود صنایع با شکاف معکوس در حقوق هستند. – طبق گزارشات ، یک زن با 100000 پیرو می تواند نزدیک به 10 هزار پوند بیشتر از یک مرد از دو پست حمایت مالی کسب کند. با بهره گیری از این موضوع ، زنانی مانند هدی کتان ، کایلی جنر و کیم کارداشیان همگی توانسته اند در صنعت زیبایی موفقیت کسب کنند.

اکثر 80 زن موجود در لیست امسال شرکت های خود را با همسران خود تاسیس کردند. اما اکثر مجریان آرایش به تنهایی توانسته اند این کار را انجام دهند. در یک دنیای ایده آل ، انگیزه داشتن پول لزوماً مثبت تلقی نمی شود. اما در این جهان ، پول هنوز برابر با قدرت است.

اشتراک گذاری در google
Google+
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp